TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Články

Los OP mužů jaro 2013

Jaro 2013

A1A OKRESNÍ PŘEBOR

.

Ve formátu pdf stahujte zde: Los OP mužů jaro 2013
Ve formátu doc stahujte zde: Los OP mužů jaro 2013

14. kolo (14.) 24.03.2013 15:00

A1A1401 Zbýšov - Zbraslavice SO 23.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1402 Žleby - Paběnice SO 23.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1403 Tupadly - N.Dvory NE 24.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1404 Malešov - Sp. K.Hora B SO 23.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1405 Kácov - Křesetice SO 23.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1406 Vrdy - Malín SO 23.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1407 Vi Sedlec - Uhl. Janovice SO 23.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

 

15. kolo (15.) 31.03.2013 15:00

A1A1501 Vi Sedlec - Zbýšov SO 30.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1502 Uhl. Janovice - Vrdy NE 31.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1503 Malín - Kácov SO 30.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1504 Křesetice - Malešov SO 30.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1505 Sp. K.Hora B - Tupadly SO 30.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1506 N.Dvory - Žleby NE 31.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

A1A1507 Paběnice - Zbraslavice SO 30.03.2013 15:00 __:__ (__:__)

 

16. kolo (16.) 07.04.2013 16:30

A1A1601 Zbýšov - Paběnice SO 06.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1602 Zbraslavice - N.Dvory SO 06.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1603 Žleby - Sp. K.Hora B SO 06.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1604 Tupadly - Křesetice NE 07.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1605 Malešov - Malín SO 06.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1606 Kácov - Uhl. Janovice SO 06.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1607 Vrdy - Vi Sedlec SO 06.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

 

17. kolo (17.) 14.04.2013 16:30

A1A1701 Vrdy - Zbýšov SO 13.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1702 Vi Sedlec - Kácov SO 13.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1703 Uhl. Janovice - Malešov NE 14.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1704 Malín - Tupadly SO 13.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1705 Křesetice - Žleby SO 13.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1706 Sp. K.Hora B - Zbraslavice SO 13.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

A1A1707 N.Dvory - Paběnice NE 14.04.2013 16:30 __:__ (__:__)

 

18. kolo (18.) 21.04.2013 17:00

A1A1801 Zbýšov - N.Dvory SO 20.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1802 Paběnice - Sp. K.Hora B SO 20.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1803 Zbraslavice - Křesetice SO 20.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1804 Žleby - Malín SO 20.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1805 Tupadly - Uhl. Janovice NE 21.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1806 Malešov - Vi Sedlec SO 20.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1807 Kácov - Vrdy SO 20.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

19. kolo (19.) 28.04.2013 17:00

A1A1901 Kácov - Zbýšov SO 27.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1902 Vrdy - Malešov SO 27.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1903 Vi Sedlec - Tupadly SO 27.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1904 Uhl. Janovice - Žleby NE 28.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1905 Malín - Zbraslavice SO 27.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1906 Křesetice - Paběnice SO 27.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A1907 Sp. K.Hora B - N.Dvory SO 27.04.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

20. kolo (20.) 05.05.2013 17:00

A1A2001 Zbýšov - Sp. K.Hora B SO 04.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2002 N.Dvory - Křesetice PO 06.05.2013 16:00 Lorec __:__ (__:__)

A1A2003 Paběnice - Malín SO 04.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2004 Zbraslavice - Uhl. Janovice SO 04.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2005 Žleby - Vi Sedlec SO 04.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2006 Tupadly - Vrdy NE 05.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2007 Malešov - Kácov SO 04.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

21. kolo (21.) 12.05.2013 17:00

A1A2101 Malešov - Zbýšov SO 11.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2102 Kácov - Tupadly SO 11.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2103 Vrdy - Žleby SO 11.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2104 Vi Sedlec - Zbraslavice SO 11.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2105 Uhl. Janovice - Paběnice NE 12.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2106 Malín - N.Dvory SO 11.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2107 Křesetice - Sp. K.Hora B SO 11.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

22. kolo (22.) 19.05.2013 17:00

A1A2201 Zbýšov - Křesetice SO 18.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2202 Sp. K.Hora B - Malín SO 18.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2203 N.Dvory - Uhl. Janovice NE 19.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2204 Paběnice - Vi Sedlec SO 18.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2205 Zbraslavice - Vrdy SO 18.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2206 Žleby - Kácov SO 18.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2207 Tupadly - Malešov NE 19.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

23. kolo (23.) 26.05.2013 17:00

A1A2301 Tupadly - Zbýšov NE 26.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2302 Malešov - Žleby SO 25.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2303 Kácov - Zbraslavice SO 25.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2304 Vrdy - Paběnice SO 25.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2305 Vi Sedlec - N.Dvory SO 25.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2306 Uhl. Janovice - Sp. K.Hora B NE 26.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2307 Malín - Křesetice SO 25.05.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

24. kolo (24.) 02.06.2013 17:00

A1A2401 Zbýšov - Malín SO 01.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2402 Křesetice - Uhl. Janovice SO 01.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2403 Sp. K.Hora B - Vi Sedlec SO 01.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2404 N.Dvory - Vrdy NE 02.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2405 Paběnice - Kácov SO 01.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2406 Zbraslavice - Malešov SO 01.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2407 Žleby - Tupadly SO 01.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

25. kolo (25.) 09.06.2013 17:00

A1A2501 Žleby - Zbýšov SO 08.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2502 Tupadly - Zbraslavice NE 09.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2503 Malešov - Paběnice SO 08.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2504 Kácov - N.Dvory SO 08.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2505 Vrdy - Sp. K.Hora B SO 08.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2506 Vi Sedlec - Křesetice SO 08.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2507 Uhl. Janovice - Malín NE 09.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

26. kolo (26.) 16.06.2013 17:00

A1A2601 Zbýšov - Uhl. Janovice SO 15.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2602 Malín - Vi Sedlec SO 15.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2603 Křesetice - Vrdy SO 15.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2604 Sp. K.Hora B - Kácov SO 15.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2605 N.Dvory - Malešov NE 16.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2606 Paběnice - Tupadly SO 15.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

A1A2607 Zbraslavice - Žleby SO 15.06.2013 17:00 __:__ (__:__)

 

Následné utkání

Suchdol - VSA   So 20.10. 15:30
Záboří - VSB      So 20 .10. 15:30

Odehrané utkání

VSA - Malín        So 13.10. 1:2 (0:0)
VSB - Malín B    Ne 14.10. 1:0 (1:0)

Pohár OFS 2. kolo:
Žleby - VS Ne 19.8. 1: 3 (1: 2)

 
Tréninky:
Úterý a Čtvrtek od 17:00 na hřišti

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:   https://souteze.fotbal.cz
B-tým:   https://souteze.fotbal.cz