TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Články

Los III. tř. mužů jaro 2013

Jaro 2013

A2A  III.třída

.

Ve formátu pdf stahujte zde: Los III. tř. mužů jaro 2013
Ve formátu doc stahujte zde: Los III. tř. mužů jaro 2013

14. kolo (14.)  24.03.2013 15:00   
A2A1401     Suchdol B - H.Bučice    NE    24.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1402     Sázava B - Paběnice B    NE    24.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1403     Tupadly B - Potěhy    SO    23.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1404     Rataje - Bratčice    SO    23.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1405     Hlízov - B.Podolí B    SO    23.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1406     Kluky - Kaňk    NE    24.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1407     Vi Sedlec - Chotusice    NE    24.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)

15. kolo (15.)  31.03.2013 15:00   
A2A1501     Vi Sedlec - Suchdol B    NE    31.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1502     Chotusice - Kluky    NE    31.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1503     Kaňk - Hlízov    SO    30.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1504     B.Podolí B - Rataje    NE    31.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1505     Bratčice - Tupadly B    NE    31.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1506     Potěhy - Sázava B    SO    30.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)
A2A1507     Paběnice B - H.Bučice    NE    31.03.2013 15:00                                      __:__ (__:__)

16. kolo (16.)  07.04.2013 16:30   
A2A1601     Suchdol B - Paběnice B    NE    07.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1602     H.Bučice - Potěhy    NE    07.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1603     Sázava B - Bratčice    NE    07.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1604     Tupadly B - B.Podolí B    SO    06.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1605     Rataje - Kaňk    SO    06.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1606     Hlízov - Chotusice    SO    06.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1607     Kluky - Vi Sedlec    NE    07.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)

17. kolo (17.)  14.04.2013 16:30   
A2A1701     Kluky - Suchdol B    NE    14.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1702     Vi Sedlec - Hlízov    NE    14.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1703     Chotusice - Rataje    SO    13.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1704     Kaňk - Tupadly B    SO    13.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1705     B.Podolí B - Sázava B    NE    14.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1706     Bratčice - H.Bučice    NE    14.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)
A2A1707     Potěhy - Paběnice B    SO    13.04.2013 16:30                                      __:__ (__:__)

18. kolo (18.)  21.04.2013 17:00   
A2A1801     Suchdol B - Potěhy    NE    21.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1802     Paběnice B - Bratčice    NE    21.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1803     H.Bučice - B.Podolí B    NE    21.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1804     Sázava B - Kaňk    NE    21.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1805     Tupadly B - Chotusice    SO    20.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1806     Rataje - Vi Sedlec    SO    20.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1807     Hlízov - Kluky    SO    20.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

19. kolo (19.)  28.04.2013 17:00   
A2A1901     Hlízov - Suchdol B    SO    27.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1902     Kluky - Rataje    NE    28.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1903     Vi Sedlec - Tupadly B    NE    28.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1904     Chotusice - Sázava B    NE    28.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1905     Kaňk - H.Bučice    SO    27.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1906     B.Podolí B - Paběnice B    NE    28.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A1907     Bratčice - Potěhy    NE    28.04.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

20. kolo (20.)  05.05.2013 17:00   
A2A2001     Suchdol B - Bratčice    NE    05.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2002     Potěhy - B.Podolí B    SO    04.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2003     Paběnice B - Kaňk    NE    05.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2004     H.Bučice - Chotusice    NE    05.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2005     Sázava B - Vi Sedlec    SO    04.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2006     Tupadly B - Kluky    SO    04.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2007     Rataje - Hlízov    SO    04.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

21. kolo (21.)  12.05.2013 17:00   
A2A2101     Rataje - Suchdol B    SO    11.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2102     Hlízov - Tupadly B    SO    11.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2103     Kluky - Sázava B    NE    12.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2104     Vi Sedlec - H.Bučice    NE    12.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2105     Chotusice - Paběnice B    NE    12.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2106     Kaňk - Potěhy    SO    11.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2107     B.Podolí B - Bratčice    NE    12.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

22. kolo (22.)  19.05.2013 17:00   
A2A2201     Suchdol B - B.Podolí B    NE    19.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2202     Bratčice - Kaňk    NE    19.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2203     Potěhy - Chotusice    SO    18.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2204     Paběnice B - Vi Sedlec    NE    19.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2205     H.Bučice - Kluky    NE    19.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2206     Sázava B - Hlízov    SO    18.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2207     Tupadly B - Rataje    SO    18.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

23. kolo (23.)  26.05.2013 17:00   
A2A2301     Tupadly B - Suchdol B    SO    25.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2302     Rataje - Sázava B    SO    25.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2303     Hlízov - H.Bučice    SO    25.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2304     Kluky - Paběnice B    NE    26.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2305     Vi Sedlec - Potěhy    NE    26.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2306     Chotusice - Bratčice    NE    26.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2307     Kaňk - B.Podolí B    SO    25.05.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

24. kolo (24.)  02.06.2013 17:00   
A2A2401     Suchdol B - Kaňk    NE    02.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2402     B.Podolí B - Chotusice    SO    01.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2403     Bratčice - Vi Sedlec    NE    02.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2404     Potěhy - Kluky    SO    01.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2405     Paběnice B - Hlízov    NE    02.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2406     H.Bučice - Rataje    NE    02.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2407     Sázava B - Tupadly B    SO    01.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

25. kolo (25.)  09.06.2013 17:00   
A2A2501     Sázava B - Suchdol B    NE    09.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2502     Tupadly B - H.Bučice    SO    08.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2503     Rataje - Paběnice B    SO    08.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2504     Hlízov - Potěhy    SO    08.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2505     Kluky - Bratčice    NE    09.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2506     Vi Sedlec - B.Podolí B    NE    09.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2507     Chotusice - Kaňk    SO    08.06.2013 17:30                                      __:__ (__:__)

26. kolo (26.)  16.06.2013 17:00   
A2A2601     Suchdol B - Chotusice    NE    16.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2602     Kaňk - Vi Sedlec    SO    15.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2603     B.Podolí B - Kluky    SO    15.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2604     Bratčice - Hlízov    NE    16.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2605     Potěhy - Rataje    SO    15.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2606     Paběnice B - Tupadly B    NE    16.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)
A2A2607     H.Bučice - Sázava B    NE    16.06.2013 17:00                                      __:__ (__:__)

Následné utkání

Suchdol - VSA   So 20.10. 15:30
Záboří - VSB      So 20 .10. 15:30

Odehrané utkání

VSA - Malín        So 13.10. 1:2 (0:0)
VSB - Malín B    Ne 14.10. 1:0 (1:0)

Pohár OFS 2. kolo:
Žleby - VS Ne 19.8. 1: 3 (1: 2)

 
Tréninky:
Úterý a Čtvrtek od 17:00 na hřišti

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:   https://souteze.fotbal.cz
B-tým:   https://souteze.fotbal.cz