Do tempa se mladší přípravka dostávala v Sázavě pomalu

V Sázavě přišla studená sprcha hned v úvodu zápasu. Hned v první minutě skóroval soupeř po "pohodové procházce" všech hráčů Viktorky ve vápně. 0:1 . Trenér tedy musel sáhnout k razatnějšímu povzbuzení svých svěřenců a naštěstí hned ve třetí minutě srovnal Novák na 1:1. Sázava ale nic nevzdávala a dost hrozila před Vágnerovou brankou. Právě Vojta Vágner si při jednom rozehrávání všiml osamoceného Neubauera na polovině hřiště a ten šel sám na bránu a zvýšil na 1:2 .. V deváté minutě protlačil Kulhánek  balon na Nováka a ten placírkou poslal k tyči. 1:3. O minutu později opět Novák pálil ze střední vzdálenosti, zprava z úhlu , brankář Sázavy si nešťastně sklepl balon pod sebe, neudržel ho a bylo to 1:4. Poté si vybral slabší chvilku Vágner, kdy příliš "okatě" rozehrál na Holuba , kterému soupeř míč vypíchl a s lehkostí zavěsil. 2:4 . V závěru první třetiny přihrál Holub úhlopříčkou od naší brány číhajícímu Neubauerovi a ten se nemýlil. 2:5 . Přestávku vyplnil trenér věcnými připomínkami, protože  evidentně nebyl spokojen. Tým přikyvoval ale hned začátek druhé třetiny opět nevyšel. Holub minul míč, Vágner sice kryl vyražením před sebe, ale útočník Sázavy urputně míč za čáru dotlačil 3:5 . Pak se zrodila obrovská šance soupeře kdy naše obrana propadla již ve středu hřiště a tři hráči Sázavy šli sami na naší bránu, ale Vágner dobře odhadl situaci a nahrávku z úhlu zalehl.To samé se opakovalo o minutu později kdy na tři doteky hráči Sázavy dopravili míč do naší sítě. 4:5 . To už bylo na  trenéra příliš. Rady od čáry přicházely s maximální razancí. :-)  A vyplatilo se ! V chumlu před Sázavskou bránou se prosadil Novák 4:6 a o dvě minuty později po autu opět skóroval Novák. 4:7. Následovala menší chyba Vágnera a soupeř snížil na 5:7. Od tohoto momentu už ale Viktorka zabrala a zápas převzala do své režie. Třetí třetina začala  rohem Kléra kdy krásně zakončil Neubauer. 5:8 . Následně opět Klér dlouhým autem na Neubauera a ten s rozmyslem k tyči uklidil. 5:9 . Následoval závar před Vágnerovou brankou kdy si  smolně sklepl balon do vlastní sítě Holub, 6:9  Ale vše odčinil po minutě kdy střelou z dálky , nártem zavěsil. 6:10 . Vyhrocená situace přišla ve  třinácté minutě kdy po souboji neudržel nervy na uzdě Kulhánek, oplácel soupeři a rozhodčí správně poslal našeho hráče vychladnout... V poslední minutě ještě střelou pod břevno zvýšil Novák. 6:11

Sázava: VIktoria Sedlec   6:11

Sestava: Vágner- Klér, Holub, Neubauer, Novák, Kulhánek, Henrich (pro nemoc se omluvili Dostál a Halák)

branky: Novák 6x , Neubauer 4x , Holub 1x