Za kapitánskou pásku se Novák odvděčil dvojitým hattrickem

Začátek mladší přípravce s Vrdy vyšel na výbornou. Hned v první minutě našel Holub přihrávkou Nováka a bylo to 1:0. V páté minutě kopal roh Halák, našel opět Nováka a ten se nemýlil. 2:0. ... . O minutu později vybojoval míč ze schrumáže Klér, našel Neubauera a ten k tyči zavěsil.3:0. Poté si po levé straně zasóloval Novák a zvýšil na 4:0. V postatě platilo, že každé dvě minuty dávala Viktorka gól. Což ještě vylepšil krásnou nahrávkou Kulhánek na Nováka a ten zakulatil na bůra. 5:0. Od jedenácté do šestnácté minuty jsme v první třetině gól už nedali protože se soupeř trochu zatáhl a brankář Vrdů úspěšně kryl.  Druhá třetina začala opět šťastně  pro Viktorku kdy kopal roh Holub , Novák se "provlékl" mezi dvěma obránci a bylo to 6:0. V polovině druhé třetiny se zrodila krásná akce u Neubauera, ten si všiml osamoceného Kulhánka před svatyní Vrdů a ten zavěsil. 7:0. Více už se v druhé třetině neudálo.  Třetí část byla v prvních pěti minutách "nijaká" na obou stranách. Osvěžení přišlo až v šesté minutě kdy rozjel kličkovanou Neubauer a krásně nahrál Novákovi. 8:0 . Následovala rychlá akce soupeře za naší obranu kdy šli hráči Vrdů ve třech na našeho brankáře a nemýlili se. 8:1. O minutu pozděli se nádhernou robinsonádou předvedl Vágner kdy v letu vytěsnil na roh. Soupeř začal zlobit poněkud více. Ze závaru před brankou Vrdů jsme vybojovali roh, který šel kopat Holub a našel Neubauera. 9:1 . Nejhezčí akce se zrodila pět minut před koncem utkání kdy šel sám ze středu hřiště Neubauer, mazácky si položil brankáře, kličkou ho obešel a placírkou zavěsil :-) na kulatých 10:1. Ke konci utkání si křiknul na Neubauera Kulhánek a zakončil na konečných 11:1.

Vi Sedlec- Vrdy  11:1

Sestava: Vágner- Holub, Halák, Klér, neubauer, Novák, Kulhánek

Branky: Novák 6x, Neubauer 3x , Kulhánek 2x .

penalty po zápase proměnili: Klér, Kulhánek,Neubauer,Holub,Novák, Vágner.