Mladší přípravka doma opět neprohrála

Ani v dalším mistrovském  utkání s Uhlířskými Janovicemi jsme neprohráli. Soupeře jsme herně přehráli. Ve třetí minutě chytře rozehrál brankář Vágner na Neubauera a ten otevřel skóre na  1:0. V polovině první třetiny dobře křížem rozehrál Halák, opět na Neubauera a ten po kličce zvýšil na 2:0. Poté si soupeř velmi komplikoval hru před svojí bránou , což opět potrestal Neubauer.. Hattrick již v 9.minutě !!! V zásadě stejný zmatek se v zápětí odehrál před naší bránou, což v zápalu boje vyřešil brankář Vágner faulem a rozhodčí pískl spravedlivě penaltu, kterou soupeř proměnil.3 :1 . V závěru první třetiny jsme dobře proměnili nacvičený rohový kop (Dostál) a do brány sklepával Novák. 4:1. V první polovině druhé třetiny, se zdálo , že soupeř zabral a přeci jen si tvořil golové situace,které ale mařil brankář Vágner. Pak ale odražený  míč získal Novák a nártem, po zemi zvýšil na 5:1. Poté vytvořily velkou hrubku Dostál s Halákem v obraně a Janovice snížili na 5:2. Následovaly akce pro oči diváků, kdy od našich obránců šel míč na tři, čtyři doteky před bránu soupeře,kde Neubauer mezi dva obránce prostrčil až do brány. 6:2. A to samé se opakovalo o minutu později , jen zakončoval Novák. 7:2 . Bohužel tyto akce zřejmě okoukal útočník Janovic a krásnou kličkovanou mezi našimi obránci se dostal až k naší svatyni a k tyči zavěsil. 7:3 . Poslední gól padl v závěru, kdy Novák našel před bránou osamoceného Kulhánka a ten svojí "slabší" levačkou :-) skóval na konečných 8:3.

Viktoria Sedlec : Uhlířské Janovice  8:3

Sestava: Vágner- Dostál, Halák, Klér,  Neubauer, Novák, Kulhánek

Branky: Neubauer 4x, Novák 3x , Kulhánek 1x .