Přípravka ztratila první body s Čáslaví "A"

Od první minuty bylo jasné, že zápas nebude procházka Rajskou zahradou. Čáslav nasadila velké tempo. Prvních 10 minut se hrálo nahoru dolů a zdálo se, že máme i trochu herně navrh. 3-4x se nám podařilo zahrozit před Čáslavskou brankou.. Ovšem pak v závěru první třetiny přišel rychlý protiútok a prudká střela kterou brankář Vágner ještě kryl (hlavou ještě orazítkoval tyč svojí brány)  ale pak už  Čáslav otevřela skore. 0:1. a tešně před první přestávkou zvýšila na 0:2.  Překvapivě trenér své svěřence chválil. A opravdu, přesto, že jsme prohrávali, to byl nejlepší výkon jara. Ve druhé půlce už začínala mít Čáslav dost navrh. Naši obránci se ve výkonu překonávali. V obraně už musel vypomáhat i jeden z útočníků. (Novák, Kulhánek)  Přesto jsme po druhé půlce prohrávali už 0:4 . To už se herně neprosazoval Neubauer (trenér ho nechal na střídačce) a v bráně psychicky "trpěl" Vágner. (o přestávce jsem ho "nahoru" tlačil já i trenér) . Třetí třetina byla už pro naše kluky fyzicky "na knop" Čáslav stále držela neuvěřitelně rychlé tempo hry. Vytvořili jsme si 2-3 šance, ale bez zakončení. Hodně práce měl brankář Vágner a ve třetí třetině se "zvedl" a předvedl pár opravdu dobrých zákroků,  našel Haláka a ten středem došel sám až k Čáslavské bráně a snížil na 1:4. Pak už to zase vřelo na naší polovině a goly po minutě na 1:5 a  1:6 . Blížil se konec zápasu a Novák ještě snižil hlavičkou na 2:6 , ale Čáslav potrestala naše totálně vyšťavené mužstvo na 2:7 a 2:8 .

Viktoria Sedlec : Čáslav A  2:8

Sestava : Vágner - Dostál, Halák, Klér, Neubauer, Novák, Kulhánek

Branky:  Hálák 1x , Novák 1x .