Povinnou výhru nad Čáslaví "B" si přípravka vychutnala

Podle průběžných výsledků tabulky bylo vítěztví Viktorky v Čáslavi s Béčkem povinností. Prohru  kterou mladší přípravka utrpěla den předem s Čáslavským Áčkem už kluci hodili za hlavu a koncentrovali se na zápas.. Paradoxně začal zápas šťastněji pro soupeře, kdy již ve čtvrté minutě brankář Vágner podběhl soupeřův aut a útočníkům Čáslavi se odkryla úplně volná brána, ale naštěstí pro nás z jednoho metru trefili tyč. :-)  pak už ale zápas převzala Viktorka do své režie. V páté minutě otevřel skóre Novák 0:1  a o minutu později přidal další po příhrávce Neubauera. 0:2 . Poté pálil Neubauer, brankář Čáslavi vyrazil před sebe a doklepával opět Novák . 0:3 . Z dálky vystřelil Dostál a od obránce se míč odrazil do branky. 0:4. V této fázy utkání neudržel nervy na uzdě brankář Čáslavi, vztekle zakopl míč a byl vykázán na lavičku. Hezká akce se povedla Kulhánkovi, kdy ve středu hřiště získal míč od Kléra a středem došel až do vápna a k tyči zavěsil. 0:5 .  Což ho nabudilo :-)  a do minuty skóroval opět a to střelou z dálky. 0:6 . Přestávka byla v klidu s úsměvem na rtech :-) . Po přestávce v našem pokutovém území rozehrál Vágner na Nováka a ten přes celé hřiště, lehkým tempem z pravé strany zavěsil. 0:7. Velkou hrubku v zápětí  vyrobil brankář Čáslavi kdy vyhodil míč přesně na nohu našeho Nováka a ten ho nekompromisně strestal. 0:8. Slabší chvilku si vybrali i naši kluci při rohu Čáslavi, která rozehrála "na krátko" a hned přišla střela do rohu pod břevno. 1:8 . Následoval ušmudlaný ťukec před bránou Čáslavi a střelou, nestřelou dotlačil Neubauer na 1:9. Trenér to komentoval: " gól se počítá, ale jinak strašný" :-) . Ve třetí třetině se ještě prosadil Dostál střelou z dálky 1:10 , Neubauer opět po hrubce Čáslavského brankáře 1:11 a na tucet zakončoval Kulhánek. 1:12

Sestava: Vágner- Dostál, Halák, Klér, Neubauer, Novák, Kulhánek

Branky: Novák 5x , Kulhánek 3x , Dostál 2x , Neubauer 2x