Mladší přípravka vydřela vítěztví nad Tupadly

Ve 3. minutě Halák krásným volejem poslal Viktorku  do vedení. Viktorka měla tlak,ale chybělo zakončení.. Ke konci první  třetiny našel krásně Novák Neubauera a ten zvýšil na 2:0. Pak ještě Dostál kopal přímý volný kop a opět skóroval Neubauer. 3:0. V druhé třetině se nám vůbec nedařilo. Naši hráči byli zodpovědně obsazováni a nedařilo se nám výrazněji se prosadit. V závěru druhé třetiny se nepodařilo Dostálovi ubránit rychlý nástup soupeře a Tupadly snížili na 3:1. Třetí třetina začala šťastně a z rohového kopu Dostála se trefil Neubauer.4:1. Ke konci zápasu se  ještě trefil Novák. 5:1.  Vítěztví to bylo urputné, ale nutno podotknout, že jsme defacto neměli hráče na střídání. (Holub-nemoc,Kulhánek-zapoměl na zápas-pokuta!) V obraně dobře vyšel zápas Halákovi s Klérem, moc nechybovali a celkem slušně rozehrávali na útočniky.

Viktoria Sedlec: Tupadly  5:1

Sestava- Vágner- Dostál, Halák, Klér, Neubauer, Novák.

Branky: Neubauer 3x , Halák 1x ,Novák 1x .