Výhru B-týmu zařídli sedlečtí veteráni

Sedlec-  Ve 23. kole VSB přivítala tým z konce tabulky III.třídy Potěhy.

Viktoria Sedlec B - Potěhy 2:1 (0:0)
...

Až ve 25. minutě se fanoušci dočkali první šance zápasu, když L.Jiráň uniknul obraně Potěh, ale sám před brankařem si míč předkopl a stačil jen trefit nohy hostujícího brankaře. Následná dorážka Stolína skončila nad ochrannou sítí. Poté musel domácí brankář Šílhán vytěsnit střelu z 25 metrů, která mířila do pravého rohu branky. Na konci poločasu mohl domácí tým poslat do vedení Ullman, ale sám před brankařem mířil šajtlí nepřesně.

Druhý poločas začal stejně jako první, kdy oba týmy si nedokazaly přihrát a všechny akce končily těsně za půlící čárou. Vedení Vikroie zařídil v 65.minutě nestárnoucí Ullman. M.Poul dostal na pravé straně přihrávku do běhu a přízemní střelou trefil jen vzálenější tyč brány, kde M. Ullman chytře dorazil odraženou střelu přes hráče do brány Potěh. 1:0.  Z vedení se Viktorka neradovala dlouho když hostující hráč dostal přihrávku do dvoumetrového ofsajdu a pak už něměl problém  překonat technickou střelou Šílhána. 1:1.  O těsné vítězství se posratali 10 minut před koncem zápasu další veteráni Vikrorie A.Košátko a J.Vopatřil. A.Košátko zpracoval přihrávku na velkém vápně a po nečekané kličce donutil hostujícího stopera k faulu. Následnou penaltu zkušeně k pravé tyčce proměnil J. Vopatřil... 2:1.

Sestava domácích: Šilhán - Němec, Andrašík, Ďoubal, Svoboda - J.Poul (10. Vopatřil), M.Poul, D.Košátko, A.Košátko - Stolín, Jiráň (35.Ullman)