TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

VIKTORIA SEDLEC JE VÍTĚZEM OKRENÍHO PŘEBORU!!!

Sedlec – Dvě kola před koncem okresního přeboru přivítala TJ Viktoria Sedlec na svém hřišti sestupující mužstvo Rozvoj Křesetice, které bylo na posledním místě tabulky O. P. s osmi body. V minulém kole v předměstském derby Viktorka s 54 body porazila  Spartu Kutnou Horu B 2:1 a přiblížila sek mistrovskému titulu O.P.,  naopak Křesetice uhrály doma  s Uhl. Jan. B remízu 2:2.

TJ Viktoria Sedlec - Rozvoj Křesetice 6:0 (1:0)

.

Luboši Votavovi chyběli tito hráči: Petr Mrštík, Martin Kolda, Jan Hyka a Jan Hvězda.

Mužstvo Křesetic postrádalo tyto hráče:  France a Suchorebského.

Přestože že bylo vedro, tak obě mužstva v úvodních minutách hrála útočný fotbal. Jako první branku v zápase ohrozili hosté. Již ve 3. min. útočník Veselý z velkého vápna vystřelil těsně vedle pravé tyče Vokounovy branky.  I na druhé straně byla šance v  podání Viktorky. V 6. min. po Volencově rohu z pravé strany se ve vápně prosadil hlavou kapitán Zdychynec, ale z brankové čary vykopával stoper Exner. V 10. min. bylo ještě větší horko před sedleckou brankou poté, co útočník Šafránek ve vápně hlavou zazvonil na tyčku Vokounovy branky. Ve 20. min. útočník Pospíšil poslal do brejku Ivičiče, který mohl z velkého vám zakončit, ale vše zmařil před velkým vápnem vybíhající brankář Černovský.

O dvě minuty později se Viktorka už radovala z gólu. Ve 22. min. záložník Ivičič se na pravé straně prosadil přes dva protihráče a přihrávkou po zemi ve vápně oslovil Pavla Mrštíka, který z první překonal Černovského – 1:0 Po inkasované brance se Křesetice stáhly do obranné ulity a spoléhaly se na brejky a standardní situace. Poločasový výsledek mohl být vyšší, ale brankář Černovský byl proti. Po půl hodiny Vavřina z trestného kopu na hranici  velkého vápna nepřekonal gólmana Černovského, který jeho pokus s přehledem ztlumil. Ve 39. min. předstoper Kožnar  ze30. metrů vypálil pravačkou na branku Čenovského , ale Kožnarovu bombu ze střední vzdálenosti křesetický gólman nadvakrát kryl. Na estádiu Sedlec měla i premiéru světelná tabule, na které svítil poločasový výsledek 1:0 pro domácí.

Odpor Křesetic se Viktorce podařilo zlomit hned po přestávce. V 51. min. záložník Volenec před vápnem rozehrál trestný kop, na který jsi naběhl střídající útočník Jelínek a přihrávkou pod sebe dostal do šance Poula. Nabíhající obránce Poul chladnokrevně do poloprázdné branky upravil na - 2:0.54. min. brankář Černovský nebyl ve své kůži, protože Volencův zahraný trestný kop z pravé strany skončil v křesetické brance poté, co Černovský neudržel míč ve své náruči. – 3:0. Ani ne po rozehrávce Viktorka znovu udeřila. V 56. min. před velkým vápnem útočník Pospíšil českou uličkou uvolnil Volence, který střelou po zemi zvýšil na - 4:0. Další branka padla o pár minut později a to z brejku. V 62. min. záložník Ivičič unikl po pravé straně a nahrál do vápna střídajícímu Gonovi, který už upravil na - 5:0.73. min. obránce Kožnar poslal do brejku Jelínka a ten z velkého vápna v pádu střelou po zemi angličákem upravil na konečných -  6:0 V 82. min. po přízemním centru Ivičiče se málem do zakončení dostal Pavel Mrštík, ale skluzem nedokázal uklidit míč do křesetické branky. V závěru zápasu Křesetice mohly vsítit čestný gól. V 89. min. po Bláhově trestném kopu se odražený míč dostal k Faltýnovi, který z otočky pohotově vystřelil, ale brankář Vokoun přehledem kryl na brankové čáře. Viktorka se rozloučila doma se svými fanoušky ve velkém stylu, když porazila doma Rozvoj Křesetice 6:0.

Branky: 54.56. Volenec,22.Pav. Mrštík,51. Poul,62. Gono, 73. Jelínek