Béčko z Lorce přípravku Viktorky nepřekvapilo

Ač byl herní rukopis trenéra Hájka u Béčka patrnný, kvalit Loreckého Áčka zatím nedosahuje.. Nicméně partie se zdála být přinejmenším v první třetině vyrovnaná. Ještě v 9. minutě byl zápas nezvykle  0:0.  Pak ale v 10. minutě dostal příhrávku Dostála Holub a k tyči zavěsil a otevřel skóre. 1:0. Těsně před první přestávkou se 2x po sobě prosadil Novák. 2:0, 3:0. V úvodu druhé třetiny se Spartě podařilo snížit ze standartky odrazem od bránícího Holuba. 3:1  Celou druhou třetinu se nám jen těžko dařilo prosazovat, zejména útočníkům, kdy byli bráněni i tříčlenným rojem Sparťanů :-) . Konec druhé třetiny okořenil střelou z dálky a to netradičně levačkou Dostál 4 : 1 a v zápětí roh Dostála zakončil na zadní tyči  Holub. 5:1. Třetí třetinu otevřel po nemoci Neubauer 6:1 , sedmý gol přidal Novák , 7:1 a ještě vzápětí krásně přihrál Neubauerovi a ten doklepl. 8:1 . Krásná akce se zrodila ke konci utkání , kdy v našem pokutovém území kryl ve zdi míč Dostál a okamžitým sólíčkem přes celé hřiště doběhl pro devátý gól zápasu. 9: 1 . To už se mnou Vojta Vágner vtipkoval, že by to chtělo "zaokrouhlit" :-) , což se povedlo závěrečným rohem kdy skóroval Novák. 10: 1 . Béčko jsme tedy přehráli ale poslední zápas v Lorci s Áčkem bude určitě "jiná káva", to víme už nyní...

Viktoria Sedlec : Sparta Kutná Hora B    10:1

Sestava: Vágner- Dostál, Klér, Halák, Neubauer, Novák, Holub.

Branky: Novák 4x , Holub 2x , Neubauer 2x , Dostál 2x