Druhý pohárový zápas přípravky

Druhý pohárový zápas přípravky se odehrál na domácím hřišti Viktorky. Prvních deset minut zápasu bylo jakési "seznamování" se soupeřem.. Sice jsme tlačili, ale nedařilo se nám dostat do zakončení.Až v 10-té minutě nahrával Novák na Neubauera, ten před brankářem balon přizvedl a dobíhající Novák doklepl hlavičkou.  1:0. Následně pálil Vokoun na 2:0 a z rohu se trefil Kulhánek 3:1. Závěr první třetiny patřil soupeři kdy z přímého volného kopu prostřelil golmana Pokorného. Druhá třetina patřila Kulhánkovi kdy vstřelil dva goly na 4:1 a na 5:1. (většinou nahrazoval na levém křídle Neubauera) .Ve třetím dějství pálil z dálky Vokoun a šikovnou tečí doklepl Novák 6:1, V závěru zápasu se ještě prosadil Neubauer na 7:1.

Vi Sedlec- Malešov 7:1

branky: Kulhánek 3x , Novák, 2x , Vokoun 1x, Neubauer 1x

Sestava: Pokorný (Vágner) - Dostál, Klér, Halák, Holub, Vokoun, Neubauer, Novák, Záruba, Kulhánek.