Přípravka v Chotusicích nedala soupeřům šanci

První zápas jsme sehráli s Chotusicemi. Výkonnostní rozdíl byl vidět od prvních minut utkání..

Ve čtvrté minutě jsme vedli 0:4. Soupeř se prakticky nedostal k naší brance natož aby jí vážněji ohrozil. Výsledek 0:12 mluví za vše a to jsme ještě nastřelili 4 tyče a 2 břevna.

Chotusice : Vi Sedlec 0:12

Branky : Novák 3x , Kratochvíl 3x , Záruba 2x , Neubauer 2x , Dostál 1x , Vokoun 1x .

Na druhé utkání jsme se těšili protože nás čekali velmi dobré Nové Dvory a zápasy jsou vždy vyhecované.Ovšem "válec" Viktorka srazila soupeře na kolena už v páté minutě kdy byl stav 0:3 Nádhernými akcemi se prozazovali Novák, Kulhánek a Vokoun. Soupeři nelze upřít snahu a bojovnost, ale neměli svůj den. Jednu akci však zúročili kdy po chybách v záloze a obraně dotlačili míč do naší sítě. 1:3. Potom již úřadovala jen Viktorka a soupeř se zdál být s výsledkem smířený. Kuriozní situace nastala v poslední minutě zápasu, kdy dlouhým výkopem ze hry dostal míč do brány soupeře náš brankář Vágner s přispěním Nováka, který naprosto skvěle clonil před golmanem Nových Dvorů.

Nové Dvory : Vi Sedlec 1:8

Branky: Novák3x, Kulhánek 2x , Neubauer 1x, Vokoun 1x, Vágner 1x

Sestava: Pokorný ( Vágner) - Dostál, Holub, Klér, Halák, Kratochvíl, Vokoun, Neubauer, Novák, Kulhánek, Záruba.