Důležité vítězství B-týmu zařídil Stolín

Sedlec - V 6. kole III.třídy přivítal domací B-tým rezervu Zruče nad Sázavou. Oba týmy se před utkáním nacházeli na konci tabulky a bojovalo se tedy o důležité body, proto oba soupeři nastoupili s několika hráči svého A-týmu.

Vi Sedlec B - Zruč n.S. B 1:0 (0:0)  .

Ještě před zápasem ztratil v šatně brankář Batroníček čočku do oka a i přes veškerou snahu všech se nedokázala najít. Musel tedy narychlo přijet Radek Vokoun. První poločas nenabídl velké množství šancí a žádné můstvo nemělo výraznou převahu. Dvakrát zahrozil střelou z úhlu domácí J.Vavřina, když si posunul do běhu dlouhé pasy od Gona, ale pokaždé mířil nad bránu soupeře. Sám před brankařem se ocitl Stolín, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat a ještě mu nechtíc zanechl na stehnu otist svých kolíků. Hosté měli dvě dobré šance, když se dostali za obranu domacích, jenomže mířili nepřesně.

Druhý poločas zahajili aktivněji domací, ale gól padl až v 65. minutě, když Vavřina prudkým centrem z pravé strany našel na zadní tyči nikým neatakovaného Stolína a ten z úhlu hlavičkoval přesně - 1:0. Hosté poté mohli vyrovnat, ale střídající hráč Zruče se zalekl vyběhnutého Vokouna, který míč skluzem vykopl útočníkovi od nohy. V 80. minutě měl na kopačce druhý gól Stolín, když se ocitl za obranou hostů, ale nikým nebráněný na velkém vápně mířil placírkou vedle levé tyče. O pět minut později unikl po pravé straně Vavřina a přízemním centrem našel uprostřed malého vápna zcela osamoceného Vrbu, kterému ve 100% šanci projel míč pod nohou (prý se zalekl levé tyčky, jelikož hrozilo, že by si o ní udělal bebí, ikdyž byl metr a půl od ní :D ). Hosté poté hrozili jen ze tří rohových kopů, z kterých nedokáazli vyrovnat a tak důležité tři body vybojovala Viktoria Sedlec.

Sestava Sedlec B:  Vokoun - J.Poul, Gono, Andrašík, Svoboda - Vavřina, Vrba, D.Košátko (60. Vopatřil), Ullman (45. Novák) - Šilhán (45.M.Němec), Stolín