Další pohárový zápas přípravky v pořadí třetí

Třetí utkání o pohár OFS odehrála přípravka s Uhlířskými Janovicemi. Tým Janovic buď posílil kádr a nebo udělal velký kus práce..

Soupeř kterého jsme vždy poráželi nám od začátku dělal velké problémy.V prvním dějství se dokonce zdálo, že je lepším týmem. Viktorka se jen těžko dostávala do tempa a možná i zaskočena tlakem soupeře se nemohla gólově prosadit. To Uhlíři využili a otevřeli skóre. 1:0. Ke konci poločasu se už začaly rodit šance i na naší straně, ale golman Janovic byl zatím 100% úspěšný. To už se hojně ozývali fanoušci (rodiče) :-) Viktorky a to vyburcovalo Vokouna ke střele z dálky.Trefil skvěle, rána k tyči nahoru. 1:1. Druhý poločas už Viktorka tlačila, ale koncovka se nedařila. Soupeř hrozil nečekanými breaky. Střely šly bud mimo a nebo vytěsnil golman Pokorný. Z ničeho nic se otevřel prostor Halákovi a ten na nic nečekal a ze střední vzdálenosti vystřel a míč "prošel" za záda golmana Janovic. 1:2 . A v podstatě to samé zopakoval o několik minut později Dostál. 1:3.

Uhlířské Janovice : Vi Sedlec  1:3

Branky: Vokoun 1x , Halák 1x , Dostál 1x.

Sestava: Pokorný- Dostál, Holub, Klér, Halák, Kratochvíl, Vokoun, Neubauer,Novák,Záruba, Kulhánek.