Odveta přípravky v Jestřábí Lhotě

Odvetu přátelského utkání v Jestřábí Lhotě překvapivě vynechalo dost hráčů..

V krásném prostředí lesoparku na okraji obce za nádherného počasí  nás přivítal posílený tým domácích o několik hráčů 2003 kteří v Sedlci chyběli. Začátek utkání byl velmi vyrovnaný. Od páté minuty už ale začala Viktorka tlačit. Zajištěná obrana a pilnost útoku přinesla dva góly. 0:1 a 0:2 . Soupeř se nehodlal vzdát a zabojoval a to hlavně breaky středem hřiště. Dokonce se mu podařilo srovnat na 2:2. Viktorka odskočila o gol na 2:3, ale Jestřábka opět dorovnala 3:3. V druhé třetině už opět Viktorka kralovala na soupeřově půlce. Brankář Pokorný se chvilkama musel rozcvičovat aby nezatuhl :-) . Útoky soupeře mařil záložník Vokoun (tentokrát s kapitánskou páskou) a obrana. Ve třetí třetině už jsme odskočili na 3:9. Soupeři se ještě podařilo snížit na 4:9 a 5:9, ale nám se chvilku před závěrečným hvizdem podařilo zaokrouhlit na konečných 5:10. Tentokrát je třeba pochválit celý tým. Rodily se i krásné akce s přihrávkami na jeden dotek. Spokojenost byla i na straně trenéra Neubauera, který tentokrát moc nepoužíval svůj pověstný "fén" :-) V útoku nastupoval i Vojta Vágner a doplňoval tak Kulhánka, Zárubu a nebo Neubauera. Neuvěřitelných 69 minut strávili na hřišti Halák, Klér a Vokoun. Celkem se odehrálo  72 minut zápasu.

Sestava: Pokorný - Klér, Halák, Vokoun, Neubauer, Záruba,Kulhánek, Vágner.

branky: Vokoun 5x , Kulhánek 2x , Záruba 1x , Neubauer 1x