V Křeseticích se přípravka rozjižděla pomalu

Další dva mistrovské zápasy čekaly přípravku v Křeseticích. První zápas nám byly nalosovány právě Křesetice. Kluci se ale rozjížděli jen velmi pomalu.. Papírově slabší soupeř nám dokonce po deseti minutách vstřelil první gól (sporně rukou na prsou,ale budiž) Celý první poločas jsme dohrávali bez výraznějšího pohybu a trochu to vypadalo, že chlapci ještě spí protože se jednalo o dopolední zápas. O poločasové přestávce trenér svým svěřencům s klidem oznámil, že "takhle ne" a pokud chtějí vyhrát musejí se probrat. Zřejmě to zabralo a Viktorka začala pomaloučku otáčet zápas. Nelze snad jednotlivcům vytýkat nějaké strašné minely, všichni hráli celkem zodpovědně, ale nebylo to naše klasické tempo s chutí střílet hodně gólů a nedařila se koncovka. Na 1:1 srovnal Erik Záruba. Pak ještě přidali po jednom gólu Neubauer, Kulhánek , Kratochvíl a Vokoun.

Křesetice : Vi Sedlec  1:5

Branky: Záruba 1x , Neubauer 1x, Vokoun 1x, Kratochvíl 1x , Kulhánek 1x

Ve druhém zápasu nás čekaly Vrdy. Ty s Křeseticemi sehráli výbornou partii a rozstříleli je nekompromisním způsobem. Právě při tomto zápasu Křesetic s Vrdy jsme svolali kluky a udělali taktickou přípravu s "okouknutím" nejnebezpečnějších hráčů. Hrát maximálně zodpovědně kladl na srdce trenér obráncům (Klér, Dostál, Halák) , nedovolit jim otočku a umožnit jim únik (což později splnili na výbornou) . Od úvodního hvizdu se kluci překonávali. Opravdu sehráli nádherné utkání. Ve vysokém tempu, se spoustou krásných akcí s přihrávkami a přenesením hry z leva doprava ( a naopak) :-) . Skóre otevřel Vokoun z příméno volného kopu. 1:0 . Neskutečně se vyhecoval Záruba (asi mu rodiče dali před zápasem hopsinkovou šťávu) . Odskočili jsme na 3:0 a soupeř začal odcházet . Nejprve psychicky a ke konci zápasu už i fyzicky kdy se právě výše jmenovaní nejlepší hráči Vrdů nechali střídat se slovy "já už nemůžu". Trošku zápas zdramatizovali ke konci prvního poločasu kdy snížili na 3:1. Ve druhém jsme si udělali bezvadný náskok 8:1. Soupeř ještě zavěsil na 8:2, ale poslední slovo měla Viktorka.9:2  Výborný kotel Viktorky skandoval "ještě jeden" ale ten desátý jsme tam už nedotlačili. :-)

Vi Sedlec : Vrdy   9:2

Branky : Záruba 4x, Vokoun 3x , Neubauer 2x .

Sestava: Pokorný (Vágner) - Dostál,Halák, Klér, Vokoun, Kratochvíl, Neubauer, Záruba, Kulhánek.