Závěrečné mistrovské zápasy přípravky na podzim

Vi Sedlec : U.Janovice

Po těsném vítěztví Viktorky v poháru , nabádal trenér své svěřence k věčí koncentraci na zápas."Musíme být důslednější, aktivnější,ofenzivnější ".

Ale již první poločas ukázal, že Uhlíře musíme porazit. Všichni  hráči hráli zodpovědně se spoustou krásných akcí. V poločase jsme vedli už 4:0. V druhém poločasu jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu a prakticky se z ní nedostali. Uhlířské janovice snížili a čestný gól vstřelili pouze z pokutového kopu.

Vi Sedlec : Uhlířské Janovice  8:1

Branky: Vokoun 4x , Záruba 2x , Neubauer 1x , Novák 1x .

Sestava : Pokorný (Vágner) - Dostál, Halák, Klér, Holub, Vokoun, Kratochvíl, Neubauer, Novák, Kulhánek, Záruba.

Další mistrovský zápas jsme sehráli s nám dosud neznámým soupeřem ze Zbraslavic. Po třech minutách hry jsme vedli 3:0 a vypadalo to , že soupeři uštědříme pěkný výprask. Byli jsme jednoznačně lepším týmen a tak trenér nabádal kluky aby hráli i "pro oko" a vyhlásil soutěž o nejlepší akci. To zabralo. :-) . Kluci si nádherně přihrávali a kličkovali a soupeř se mohl uběhat, ale k míči se moc nedostával. Pěkných akcí byl nespočet a tak k vyhlášení nedošlo a pochvalu dostali všichni.

Vi Sedlec : Zbraslavice  15:1

Branky: Vokoun 5x , Novák 4x , Kulhánek 2x , Kratochvíl 2x , Záruba 1x , Dostál 1x .