Pravidla, pokuty

  Pravidla a pokuty A-týmu

Platí pro hráče A-Týmu:
M.Poul, Kožnar, Volenec, Zdychynec, Jelínek, Pavlík, Hvězda, Pavel Mrštík, Petr Mrštík, Ivičič, Vavřina, Gono, Pospíšil, Košátko ml., Spáčil, Lukáš Tvrdý, Vokoun, Vrba,Svoboda,Kolda,J.Poul,Votava, Schnabl

.

 Všichni jmenovaní jsou nominováni na každé utkání A týmu. O neúčasti na zápase jsou nominovaní povinni informovat trenéra nebo vedoucího mužstva nejlépe na tréninku, případně pomocí SMS nebo na webu Viktorky, nejpozději do pátku odpoledne.

Pokuty a jiné placení:

Pozdní příchod na sraz před utkáním (do 15.min)- 20kč
Pozdní příchod na sraz před utkáním (nad 15.min)- 50kč
Zbytečná žlutá karta (nesportovní chování atd..., rozhoduje trenér)- 50 Kč
Zbytečná červená karta (nesportovní chování atd..., rozhoduje trenér)- 100 Kč
Neomluvená neúčast na zápase - 200 Kč
Omluvená účast na zápase jako (ožralý)divák: vstupné 200 kč
Narození potomka (1 rok zpětně) – 200 kč
Kapitánská páska (platí pouze jednou) – 50 kč
Sestava kola – 20kč
Foto v tisku – 20kč

Rozhovor v tisku -100kč

Speciální trest - 500 kč

Svatba - sud

Nenapsaný článek  - 50 kč

Aktuální placení: Poslední aktualizace :  po 26. kole

Jméno 14.Zbralavice 15. KHB 16. Paběnice 17. Vrdy 18. Zruč Chybí Zaplaceno
Jón Michal  pp-20,-kč 20,-kč 
Vokoun Radek  
Gono Michal fo-20,-kč   pp-20,-kč 40,-kč   
Hyka Jan

 

Kožnar Nikola  
Pavlík David fo-40,-kč  40,-kč 
Poul Marcel  
Spáčil Jakub fo-20,-kč  20,-kč 
Svoboda Michal  
Vavřina Jan fo-20,kč  20,-kč 
Zdychynec Zbyněk  
Hvězda Jan

fo-20,-kč 

20,kč 
Ivičič Michal  
Kolda Martin  čk-100,-kč 100,-kč 
Košátko Daniel pp-20,-kč 20,-kč 
Mrštík Petr sk-20,-kč fo-20,-kč  fo-20,-kč  fo-20,kč 80,-kč 
Tvrdý Lukáš  pp-20,-kč fo-20,kč sk-20,kč  60,-kč 
Vrba Milan  
Cimr Dalibor sk-20,-kč  fo-20,-kč sk20,-kč 60,-kč 
Jelínek Michal fo-20,-kč  20,-kč 
Mrštík Pavel sk-20,-kč  20,-kč 
Pacák Martin pp-20,-kč 20,-kč 
Pospíšil Ladislav  
Volenec Martin fo-20,-kč   sk-20,-kč sk-20,-kč  60,-kč 
Poul Jaroslav  
Schnabl Martin  nč-50,-kč 50,-kč 
Votava Luboš rt- 100,-kč 100,-kč
Jméno 14. Zbraslavice 15. KHB 16. Paběnice 17. Vrdy 18. Zruč Chybí Zaplaceno
Kasa 80,-kč   180,-kč  210,-kč 40,-kč  240,-kč 750,-kč 

 

Jméno 19.Chotusice

20.Kaňk

21.SázavaB 22.Zbýšov  23.UHJ B Chybí Zaplaceno
Jón Michal  
Vokoun Radek  
Hyka Jan  
Gono Michal sk-20,kč fo- 20,-kč  40,-kč
Kožnar Nikola  
Pavlík David sk 20,-kč 20,-kč 
Poul Marcel  
Spáčil Jakub  
Svoboda Michal  
Vavřina Jan  
Zdychynec Zbyněk  
Hvězda Jan  
Ivičič Michal  
Kolda Martin  
Košátko Daniel  
Mrštík Petr  fo-20,kč  20,-kč
Pacák Martin sk-20,-kč 20,-kč
Tvrdý Lukáš  
Vrba Milan  
Cimr Dalibor sk-20,-kč  sk-20,-kč   40,-kč
Jelínek Michal  fo-20,kč  20,-kč
Mrštík Pavel  sk-20,-kč 20,-kč 
Pospíšil Ladislav  
Volenec Martin  
Poul Jaroslav  
Schnabl Martin  
Votava Luboš  
Jméno  19.Chotusice  20.Kaňk 21.Sázava  22.Zbýšov  23.UHJB  Chybí Zaplaceno
Kasa  20,-kč  60,-kč  20,-kč  40,-kč  40,-kč  180,kč

 

 

 

 

Jméno

24.Malín 25.Tupadly 26. Malešov Chybí Zaplaceno
Vokoun Radek  
Hyka Jan  
Gono Michal sk-20,-kč   sk-20,-kč  40,-kč
Kožnar Nikola  
Pavlík David  
Poul Marcel pp-20,-kč   20,-kč
Spáčil Jakub  
Svoboda Michal  
Vavřina Jan  
Zdychynec Zbyněk  
Hvězda Jan  
Ivičič Michal  
Kolda Martin  
Košátko Daniel pp-20,-kč  20,-kč 
Mrštík Petr fo-20,-kč 20,-kč
Tvrdý Lukáš  
Vrba Milan  
Ďoubal Jan pp-20,-kč 20,-kč
Cimr Dalibor sk-20,-kč  20,-kč
Jelínek Michal  
Mrštík Pavel  
Pospíšil Ladislav  
Volenec Martin  pp-20,-kč 20,kč 
Poul Jaroslav  
Schnabl Martin  
Votava Luboš  
Jméno 24. Malín 25. Tupadly 26. Malešov Chybí Zaplaceno
Kasa  0,-kč  140,-kč  20,-kč 160,-kč 

 

 

Jméno Chybí  Zaplaceno Celkem

                        

Mrštík Pavel 40,-kč 40,-KČ
Mrštík Petr 120,-kč 120,-kč
Cimr Dalibor 120,-kč  120,-Kč
Volenec Martin 80,-kč 80,-kč
Hvězda Jan  20,-kč  20,-kč                              
Gono Michal 120,-kč  120,-kč 
Ďoubal Jan 20,-kč 20,-kč
Jón Michal 20,-kč  20,-kč  
Pavlík David

60,-kč 

60,-kč
Vvařina Jan 20,-kč  20,-kč 
Spáčil Jakub  20,-kč  20,-kč 
Košátko Daniel 40,-kč  40,-kč 
Poul Marcel 20,-kč 20,-kč
Kolda Martin 100,-kč  100,-kč 
Tvrdý Lukáš   60,-kč 60,-kč 
Pacák Martin 40,-kč 40,-kč
Jelínek Michal 40,-kč 40,-kč
Schnabl Martin 50,-kč 50,-kč
 Votava Luboš 100,-kč 100,-kč 
  
 Kasa 1090,-kč       0,-kč 1090,-kč

Pokuty jsou rozdělené po týdnech; Zkratky: žk - žlutá karta; čk - červená karta; pp - pozdní příchod; nn - neomluvená neúčast; od - omluvený (opilý) divák; np - narození potomka, kp - kapitán, sk -sestava kola, fo - foto v tisku:  rt - rozhovor v tisku st - speciální trest

zkratky: 1. kolo OFS Kaňk- VSA,  Čtvrtfinále OFS (4) FK Církvice -VS A

  

 

 

 

 

14. KOLO SOBOTA 21. 3. 2015 15:00 VS  A -  TJ SOKOL ZBRASLAVICE 2:1  (0:1)

Sraz 14:15

 

Včas - Jón. Tvrdý, Pavlík, Spáčil, Zdychynec, Volenec, Hvězda, Pa Mrštík, Pe Mrštík Košátko, Pacák, Culek, Bouma,Vrba,, Cimr, Schnabl, Votava, Hyka, Ivičič, Vokoun, Gono

Pozdní příchod 

 

FOTO

KUTNOHORSKÝ DENÍK PÁTEK 13.3

Volenec.

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK   14. KOLO - ÚTERÝ 24.3.2015

Pa Mrštík, Pe Mrštík, Cimr 

 

 

 

 

15 KOLO SOBOTA 28. 3. 2015 15:00  SPARTA KUTNÁ HORA B   VS A 2: 1 PK ( 1:0 - 6:5 )

Sraz 14:00

 

Včas - Jón, Pacák, Gono, Volenec, Pavlík,  Petr Mrštík, Spáčil, Zdychynec, Vrba, Hvězda, Cimr,Vopatřil, Ivičič, Dostál, 

 

Pozdní příchod 

 

ROZHOVOR V TISKU  KUTNOHORSKÝ DENÍK  SOBOTA 28.3.2015

Votava

 

FOTO

ZPRAVODAJ Č.15 30.3.2015

Gono, Petr Mrštík

 

KUTNOHORSKÝ DENÍK   ÚTERÝ 31.3. 2015 

Hvězda

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 15. KOLO - ÚTERÝ 31.3. 2015

Volenec

 

 

16. KOLO SOBOTA 4. 4. 2015 16:30 VS A  - TJ SOKOL PABĚNICE   3:0 (2:0)  

Sraz 15:45

 

Včas  – Jón, Pavlík, Hvězda, Cimr,Bouma, Tvrdý, Petr Mrštík, Spáčil, Vrba, Kolda,

 

Pozdní příchod  –  Pacák, Košátko,Gono,

 

Nenapsaný článek -  Schnabl 

 

FOTO

KUTNOHORSKÝ DENÍK ÚTERÝ   7. 4. 2015 

Spáčil,  Petr Mrštík.Cimr,

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 16. KOLO - ÚTERÝ 7. 4. 2015 

Volenec, Cimr,

 

 

 

 

17. KOLO SOBOTA 11. 4. 2015 16:30 SLAVOJ VRDY – VS A 1:0 (0:0)

 

Sraz 14:45

 

Včas -  Gono, Spáčil, Mrštík Pavel, Volenec, Hvězda, Cimr, Kolda, Hyka, Pavlík,Ivičič, Pacák, Drtina,

 

Pozdní příchod – Jón, Tvrdý, 

 

 

 

 

18. KOLO SOBOTA 18. 4. 2015 17:00 VS A -  ZRUČ NAD SÁZAVOU 1:1 (0:0) PK 5:4

 Sraz 16:15

 

Včas - Jón, Pavlík, Pacák, Kolda, Tvrdý, Volenec, Vavřina, Zdychynec, Jelínek, Hvězda, Cimr,    Vrba, Košátko, Bouma, Vokoun,

 

Pozdní příchod -

 

ČK -  Kolda

 

FOTO

ZPRAVODAJ Č. 18  20. 4. 2015

Jelínek, Pavlík

 

KUTNOHORSKÝ DENÍK ÚTERÝ  21. 4. 2015

Vavřina, Tvrdý, Pavlík

 

 KUTNOHORSKÝ DENÍK ČTVRTEK  23. 4. 2015

Petr Mrštík

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 18. KOLO - ÚTERÝ 21. 4. 2015

Tvrdý

 

 

 

 

19. KOLO SOBOTA 25. 4. 2015 17:00 VSA  -  TJ SOKOL CHOTUSICE  2: 2 (2:2) 5:4pk

 

Sraz 16:15

Včas -  Jón, Pacák, Ivičič,Pavlík, Gono, Tvrdý,Vavřina, Volenec, Pavel Mrštík, Cimr, Petr Mštík, Jelínek, 

 

Pozdní příchod -  

 

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 19. KOLO - ÚTERÝ 28. 4. 2015

Cimr,

 

 

20. KOLO SOBOTA 2. 5. 2015 17:00  TJ SOKOL KAŇK -  VS A 1: 2 PK ( 1:1 - 4:5 )

 

Sraz 14:30

Včas - Vokoun, Pacák, Gono, Volenec, Pavlík,  Petr Mrštík, Pavel Mrštík., Spáčil, Vavřina Vrba, Hvězda, Cimr, Jelínek  

 

Pozdní příchod 

 

FOTO

KUTNOHORSKÝ DENÍK   PONDĚLÍ  4.5. 2015 

Jelínek

 

KUTNOHORSKÝ DENÍK   ÚTERÝ   5.5. 2015 

Petr Mrštík

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 20. KOLO - ÚTERÝ 5.5. 2015

Gono

 

 

21. KOLO SOBOTA 9. 5. 2015 17:00   VS A - FK KAVALIER SÁZA VA  B 4: 0  ( 2:0 )

 

Sraz 16:15

Včas - Žídek, Hyka, Tvrdý, Pacák, Gono, Volenec, Pavlík,  Petr Mrštík, Pavel Mrštík., Vrba, Hvězda, Cimr, Jelínek, Ďoubal 

 

Pozdní příchod 

 

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 21. KOLO - ÚTERÝ 12.5. 2015

Cimr

 

 

22. KOLO SOBOTA 16. 5. 2015 18:00  TJ Zbýšov -  VS A 2: 6  ( 2:1 )

Sraz 17:00

Včas - Vokoun, Pacák, Gono, Volenec, Pavlík,  Petr Mrštík, Pavel Mrštík., Hvězda, Cimr, Tvrdý, Jón, Hyka,Vrba, Culek,  

Pozdní příchod 

 

 SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 22. KOLO - ÚTERÝ 19.5. 2015

Pavel Mrštík, Pacák,

 

SEMIFINÁLE OFS POHÁR 20.5. 2015  17:00  VS A - TJ Star Tupadly  1:0  PK (0:0 - 4:2) 

FOTO

KUTNOHORSKÝ DENÍK   SOBOTA  23..5. 2015 

 
Kolda

 

 

23. KOLO SOBOTA 23 5. 2015 17:00   VS A - UHLÍŘSKÉ JANOVICE B 6: 0  ( 2:0 )

 

Sraz 16:15

Včas - Jón, Pavlík, Pacák, Kolda, Petr Mrštík, Volenec, Pavel Mrštík , Gono, Cimr, Hyka, Culek, Jelínek, D. Košátko.

Pozdní příchod 

 

FOTO

OBZORY KUTNOHORSKA 27.5.2015

Gono

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 23. KOLO - ÚTERÝ 26.5. 2015

Pavlík,

 

 

24. KOLO SOBOTA 30. 5. 2015 17:00  TJ SOKOL MALÍN-  VS A 4: 1 (3:1)

Sraz 16:00

Včas - Jón, Tvrdý, Pacák, Gono, Volenec, Pavlík, Kolda  Petr Mrštík, Pavel Mrštík., Hyka Cimr, Culek  

Pozdní příchod 

 

 

25. KOLO SOBOTA 6. 6. 2015 17:00   VS A - TJ STAR TUPADLY 2:0  ( 1:0 )

Sraz 16:15

Včas - Vokoun, Tvrdý, Pavlík, Pacák, Gono, Cimr, Culek, Jelínek, Hyka,Kolda

Pozdní příchod - Košátko, Volenec, Poul, Ďoubal,

 

FOTO

KUTNOHORSKÝ DENÍK   ÚTERÝ   9.6. 2015 

Petr Mrštík

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 25. KOLO - ÚTERÝ 9.6. 2015

Gono, Cimr,

 

26. KOLO SOBOTA 13. 6. 2015 17:00   SK SOKOL MALEŠOV - VS A  1:2  ( 1:1 )

 

Sraz 15:45

 

Včas - Jón, Košátko, Pavlík, Pacák, Gono, Bouma, Vrba, Cimr, Culek, Volenec, Hvězda, Hyka, Poul,

 

Pozdní příchod -

 

 

 

 

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK 26. KOLO - ÚTERÝ 16.6. 2015

 

Gono,

 

 

Aktuální placení: Poslední aktualizace : 12.9.2015 14:40

 

Jméno 1.Kácov 2.Malín 3.Zbýšov 4.UJB Tupadly Chybí Zaplaceno
Vokoun Radek  
Gono Michal    
Hyka Jan

 

Kožnar Nikola  
Pavlík David  
Poul Marcel  
Spáčil Jakub  
Svoboda Michal  
Vavřina Jan  
Zdychynec Zbyněk  
Hvězda Jan

 

 
Ivičič Michal  
Kolda Martin  
Košátko Daniel  
Mrštík Petr  
Tvrdý Lukáš  
Vrba Milan  
Cimr Dalibor  
Jelínek Michal  
Mrštík Pavel  
Auer Štefan  sk-20,-kč 20,-kč 
Pospíšil Ladislav  
Volenec Martin  čk 100,-kč Fo -20,-kč 120,-kč 
Poul Jaroslav  
Schnabl Martin  
Votava Luboš  rt100,kč  100,-kč
Jméno 1.Kácov 2.Malín 3.Zbýšov 4.UJB 5.Tupadly Chybí Zaplaceno
Kasa  240,-kč

 

 240,-kč

 

 

 

KUTNOHORSKÝ DENÍK  SOBOTA 22. 8.2015

FOTO

Volenec.

 

ROZHOVOR V TISKU 

Votava

 

1. KOLO SOBOTA 22. 8. 2015 17:00 FK Graffin Kácov B – TJ Viktoria Sedlec 3:4 (0:2) 

Sraz 15:15

 

Včas - Vokoun, Pavlík, Kožnar, Gono, Ivičič,Pa. Mrštík,  Vavřina, Zdychynec, Volenec, Auer, Cimr, Culek,Vrba,

 

Pozdní příchod 

 

ČK  Volenec.

 

SESTAVA KOLA OKRESNÍ PŘEBORU KUTNOHOSKÝ DENÍK   1. KOLO - ÚTERÝ 25.8.2015

Auer 

 

 

 

 

Odehrané utkání

Církvice - VSA         So 18.11. 0:2 (0:0)
Vlkaneč - VSB         So 18.11. 6:2 (2:1) 
Pohár: Malín -VSA   Čt  28.9.  2:4 (1:4)

Tréninky: Od 5.12. každé Út 17:30 na umělé trávě žižkov 

Tabulka OP 16/17

 

1. Vrdy 32
2. Sedlec 29
3. Nové Dvory 29
4. Paběnice 28
5. Malín 25
6. K.Hora B 23
7. Suchdol 22
8. Malešov  20
9. Chotusice 16
10. Sázava B 16
11. Církvice 12
12. Zbraslavice 10
13. U.Janovice B 10
14. Č.Janovice 1
* o zápas méně

Hráči A týmu

Kecátko

Jirka - 06/10/2017 - 11:59

Omyl 14.35 Hraje se od 16.00 !!!!!!!!!!!

Jirka - 06/10/2017 - 11:58

Sraz A i B mužstva v sobotu v 15.35 na hřišti. A hraje ve Vrdech , B v Podolí. Přijďte všichni včas !!!!

Jirka - 22/09/2017 - 08:20

Sraz A mužstva v sobotu v 15.45, sraz B mužstva v neděli v 15.45. Hraje se od 16.30. Ve čtvrtek 28.9.17 se hraje pohár od 16.30 v Malíně. trénink nebude.

Jirka - 12/09/2017 - 12:45

Tréninky jsou již od 17.00 !!!!

Jirka - 01/09/2017 - 07:33

Sraz A mužstva v sobotu ve 13.00 na hřišti, nebo ve 13.20 v Malíně. Hraje se od 14.00.B mužstvo hraje od 17.00 s Miskovicemi na hřišti v Červených Pečkách. Sraz v 15.45 na hřišti.

The shoutbox is unavailable to non-members

Přihlašování

Přihlásit/registrovat na naše stránky. Slouží i pro přístup do kecátka.