První jarní mistrovské zápasy st. příptavky

První mistrovské zápasy odehrála přípravka na domácím hřišti proti Zruči nad Sázavou a Čáslavi A..

Zápasy lze zpětně hodnotit jako "vydřené" . Zřejmě to, že se jednalo o mistrovské zápasy a ne o přáteláky kluky hodně psychicky svazovalo. V prvním zápasu  jsme v 15. minutě prvního poločasu už vedli 3:0 a zdálo se, že máme Zruč na lopatě. Ovšem gól do šatny před přestávkou hosty hodně nabudil. 3:1. V úvodu druhého poločasu jsme ještě odskočili na 4:1, ale pak už jsme jen inkasovali. 4:2 a 4:3. (jeden gól vlastní-Vokoun)  Tento výsledek jsme drželi zuby nehty až do konce.

Druhý zápas s Čáslaví A , byl hodně vyhecovaný především velkou fanouškovskou kulisou Viktorky. Věděli jsme, že to nebude lehký zápas. Po pěti mututách hry jsme prohrávali 0:1. Nejvíce nás potrápili hráči Adam Houfek a Šimon Tvrdý. Uznale musíme pochválit i výkon Radky Houchové. První poločas jsme "dokopali" 0:2 . Po obrovské hrubce Dostála jsme  inkasovali druhý gól. Vše ale odčinil ve druhém poločase kdy nádhernou střelou z dálky zavěsil pod břevno. Skóroval také Novák, což nám vyneslo vydřenou remízu 2:2.

Na adresu OFS Kutná Hora ještě zasíláme vzkaz s dotazem proč se nedostavil delegovaný rozhodčí tohoto utkání?

Sestava: Pokorný, Vágner - Klér, Dostál,Holub ,  Kratochvíl, Vokoun, Neubauer, Novák, Kulhánek, Záruba.

branky: Novák 2x , Dostál 2x , Vokoun 1x , Neubauer 1x .

Vi Sedlec : Zruč n Sáz  4 : 3

Vi Sedlec : Čáslav A  2 : 2