Druhou finálovou účast v řadě fotbalisté Viktorky v zisk poháru nepřetavili

Malín - Ani při své druhé účasti v řadě v pohárovém finále fotbalisté Viktorie Sedlec na trofej nedosáhli. Tentokrát je však zradily pokutové kopy, když v samotném zápase neproměnili několik šancí.
Malín - Sedlec 2:1 pk (0:1)

Hned v úvodu utkání zahrozili hosté, když si na trestný kop M. Volence zaběhl za obranu Jelínek a gólman Opasek nadvakrát vytěsnil míč na roh. Po něm hlavičkoval volný Pav. Mrštík nepřesně. Hra se pak přestěhovala převážně do středu hřiště a na první branku si diváci museli počkat až do 35. min.: Pospíšil vysunul Jelínka, který se vyhnul ofsajdové pasti a brankáře Opaska nadvakrát překonal - 0:1. Na druhé straně T. Vojtíšek trestným kopem prověřil gólmana Vokouna, který míč vytáhl na roh.

Po deseti minutách druhého poločasu se domácí dočkali vyrovnání: V 55. min. se u brankové čáry uvolnil Štoček, vrátil míč a Tomáš Vojtíšek nekompromisní ranou od břevna srovnal na 1:1. Se závěrem utkání přišly šance hostů: V 73. min. Pospíšilovu tvrdou ránu z dobrého místa srazil Rathauz do bezpečí, v 78. min. Jelínek hledal v malínské šestnátce Pospíšila, jehož hlavičku Opasek vytáhl na roh! V 85. min. Pavel Mrštík postupoval sám na malínskou bránu, Opasek míč vyrazil a při druhém zákroku sudí odpískal pokutový kop, který po poradě s asistentem odvolal.

Branky: 55. T. Vojtíšek - 35. Jelínek, rozhodující penalta Lukáš Kraus.
Rozhodčí: T. Volenec - D. Zoufalý, Řípa.
ŽK: P. Štoček, T. Vojtíšek, Novotný - Ivičič, Vavřina, Pav. Mrštík, Pospíšil.
Malín: Opasek - L. Kraus, M. Novotný, P. Štoček, Střemcha - Růžička, Rathauz, T. Vojtíšek, J. Kraus - Mukařovský, O. Vojtíšek (82. Vala).   Trenér Tomáš Vojtíšek.
Sedlec: Vokoun - Hyka (80. Ďoubal), Vavřina, Gono, Hvězda - Ivičič (72. Jak. Spáčil), M. Volenec, Pav. Mrštík, Petr Mrštík - Pospíšil, Jelínek.   Trenér Luboš Votava.