Zakončení šancí je u ml. žáků stále problém

Příměstské derby s Malínem byl pro nás dost očekávaný zápas, protože vítězstvím jsme se mohli posunout na střed tabulky.. Skóre otevírala v 5. minutě Viktorka, 1:0  ale vedení nám vydrželo pouze 2 minuty. 1:1 a o další tři minuty jsme prohrávali 1:2. Malín težil z vyhraných míčů v záloze a následným přečíslením do naší obrany, což jim šlo celý zápas výborně. Viktorka dobře rozehrávala po obou stranách, ale vytvořené šance ve vápně Malína se nám prostě nedařilo proměňovat. Do poločasu jsme vydřeli remízu 2:2. Druhý poločas jsme Malín zatlačili do jejich poloviny,ale naše útoky končily většinou ještě před pokutovým územím Malína. Soupeř opět hrozil rozehrávkou na jeden dodek před naším vápnem a pálil z každé možné pozice. Rohový kop Malína si golman Vágner srazil do vlastní sítě a prohrávali jsme 2:3. V zápětí si vlastence dal i Malín po střele Nováka. 3:3. To už se blížil konec zápasu. Vypadalo to na remízu, hráli jsme na riziko, ale opět break Malína a přečíslení, nahrávka do "ulice" a gól. 3:4 . Na srovnání zbývaly 4. minuty. Už se nám nedařilo. Kluci už byli pod dekou a rozehrávka se nedařila a Malín si 3 body uhlídal.

Sestava: Vágner- Holub, Klér, Záruba,Dostál, Kulhánek, Neubauer, Novák, Halák.

Branky: Záruba-1x, Dostál- 1x , Novák 1x .