Sedlecká reserva rozstřílela Žleby

Sedlec - Dvě kola před koncem podzimní časti III. třídy TJ Viktoria Sedlec B doma přivítala SK Transpa Spartak Žleby. V minulém kole poslední Žleby se 3 body na kontě doma remizovaly s Kluky 1:1, ale prohrály na pokutové kopy 4:3, naopak čtvrtá Viktoria Sedlec B s 21 body porazila venku Křesetice 4:1.

TJ Viktoria Sedlec B – SK Transpa Spartak Žleby 6:0 (1:0)

.

I v neděli odpoledne z pohledu domácích fotbalistů pokračoval festival v zahazování šancí. Již ve 12. min. po rohovém kopu Košátka z pravé strany se ve vápně prosadil středoplař Vopatřil a jeho tečovaná střela se odrazila k útočníkovi Jelínkovi, ten však z brankové čáry překopnul zcela prázdnou branku.  Ve 22. min. Žleby si vypracovaly za celý první poločas nejvyloženější akci, když po trestném kopu Adámka se ve vápně k odraženému míči dostal Horák, ten sice překonal gólmana Žídka, jenže na brankové čáře ho zastoupil útočník Cimr a odkopnul míč do bezpečí. O pět minut později na druhé straně záložníkovi Cimr svým průnikem po levé straně přihrál do vápna nabíhajícímu Stolínovi, ten přihrávku přenechal záložníkovi Koldovi, ale stejně jako Jelínek z malého vápna překopnul odkrytou bránu gólmana Podaného.  Na konec se do poločasu Viktorka gólu dočkala poté, co branku zařídil  kapitán Ďoubal.  V 35. min. po Svobodově zpětném centru z levé strany se v závaru před brankou dobře zorientoval Mercedes a levačkou k tyčce angličákem poslal své mužstvo do vedení. – 1:0 Brankář Sedlic byl v prvním poločase prakticky bez práce až ve 37. min. gólman Žídek musel poprvé zasahovat poté, co zlikvidoval Horákovu střelu ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus nadvakrát s přehledem kryl.

Hned po přestávce Viktorka vstřelila druhou uklidňující branku. V 52. min. útočník Stolín z pravé strany přihrál za obranu Žlebů, kam si naběhl záložník Cimr a střelou po zemi k pravé tyčce překonal gólmana Podaného – 2:061. min. netradičně do střelecké listiny se zapsal defenzivní středopolař Tvrdý, když z velkého vápna střelou vymetl pravou “špinavou“ šibenici žlebské branky. – 3:0 Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, V 65. min. útočník Jelínek na levé straně před velkým vápnem z druhé vlny oslovil střídající Gona a ten technickou střelou ke vzdálené tyčce zvýšil už na 4:0. V 67. min. už na světelné tabuli svítilo stav 5:0, když Culek z pravé strany rozehrál roh na krátko Ďoubalovi, který pravačkou nacentroval na zadní tyč, kam si naběhl osamocený stoper  Zdychynec a placírkou uklidil míč do branky. V 80. min Žleby byly blízko gólu, když se po nahrávce Kubáta z levé strany o čestnou branku mohl postarat střídající Beránek, jenže před velkým vápnem z voleje netrefil míč. A tak se přihlásilo, pravidlo Nedáš, dostaneš. V 82. min. po Svobodově nákopu útočník Gono hlavou za sebe prodloužil na rozeběhnutého Jelínka, který si ve vápně položil gólmana Podaného a uzavřel na konečných 6:0 pro domácí.