Podzim 2012
A1A OKRESNÍ PŘEBOR
.Ve formátu pdf stahujte zde: Los OP mužů podzim 2012
Ve formátu doc stahujte zde: Los OP mužů podzim 2012
1. kolo ( 1.) 26.08.2012 17:00
A1A0101 Zbraslavice - Zbýšov SO 25.08.2012 17:00 5:2 ( 2:1 )
A1A0102 Paběnice - Žleby SO 25.08.2012 17:00 2:2 ( 1:0 )
A1A0103 N.Dvory - Tupadly NE 26.08.2012 17:00 0:2 ( 0:1 )
A1A0104 Sp. K.Hora B - Malešov SO 25.08.2012 17:00 2:1 ( 1:1 )
A1A0105 Křesetice - Kácov SO 25.08.2012 17:00 1:1 ( 1:1 )
A1A0106 Malín - Vrdy SO 25.08.2012 17:00 3:4 ( 1:1 )
A1A0107 Uhl. Janovice - Vi Sedlec NE 26.08.2012 17:00 2:3 ( 0:2 ) branky Uh.J. Hošta, L. Bohatec, VS A 2 x L.Pospíšil, Jak. Spáčil
2. kolo ( 2.) 02.09.2012 17:00
A1A0201 Zbýšov - Vi Sedlec SO 01.09.2012 17:00 1:5 ( 1:2 ) Zbý. Kolář, VS A 3x Pav. Mrštík, 2x Jelínek
A1A0202 Vrdy - Uhl. Janovice SO 01.09.2012 17:00 1:4 ( 1:1 )
A1A0203 Kácov - Malín SO 01.09.2012 17:00 4:2 ( 3:0 )
A1A0204 Malešov - Křesetice SO 01.09.2012 17:00 5 :0 ( 2:0 )
A1A0205 Tupadly - Sp. K.Hora B NE 02.09.2012 17:00 1:3 ( 1:2 )
A1A0206 Žleby - N.Dvory SO 01.09.2012 17:00 1:2 ( 0:1)
A1A0207 Zbraslavice - Paběnice SO 01.09.2012 17:00 2:0 ( 2:0 )
3. kolo ( 3.) 09.09.2012 17:00
A1A0301 Paběnice - Zbýšov SO 08.09.2012 17:00 3:1 ( 1:1 )
A1A0302 N.Dvory - Zbraslavice NE 09.09.2012 17:00 1:2 ( 1:2 )
A1A0303 Sp. K.Hora B - Žleby SO 08.09.2012 17:00 4:0 ( 3:0 )
A1A0304 Křesetice - Tupadly SO 08.09.2012 17:00 1:6 ( 0:2 )
A1A0305 Malín - Malešov SO 08.09.2012 17:00 1:0 ( 0:0 )
A1A0306 Uhl. Janovice - Kácov NE 09.09.2012 17:00 1:2 ( 0:0 )
A1A0307 Vi Sedlec - Vrdy SO 08.09.2012 17:00 3:0 ( 1:0 ) VS A Pav. Mrštík, Volenec, Zdychynec
4. kolo ( 4.) 16.09.2012 16:30
A1A0401 Zbýšov - Vrdy SO 15.09.2012 16:30 2:5 ( 0:3 )
A1A0402 Kácov - Vi Sedlec SO 15.09.2012 16:30 4:2 ( 2:1 ) KÁC V. Štorch, Blažek, Pana, Š. Štorch - VSA Tvrdý, Pavel Mrštík
A1A0403 Malešov - Uhl. Janovice SO 15.09.2012 16:30 0:0
A1A0404 Tupadly - Malín NE 16.09.2012 16:30 0:0
A1A0405 Žleby - Křesetice SO 15.09.2012 16:30 3:2 ( 2:1)
A1A0406 Zbraslavice - Sp. K.Hora B SO 15.09.2012 16:30 2:1 ( 1:0 )
A1A0407 Paběnice - N.Dvory SO 15.09.2012 16:30 4 :3 ( 2:1 )
5. kolo ( 5.) 23.09.2012 16:30
A1A0501 N.Dvory - Zbýšov NE 23.09.2012 16:30 3:1 (2:0)
A1A0502 Sp. K.Hora B - Paběnice SO 22.09.2012 16:30 3:1 (2:0)
A1A0503 Křesetice - Zbraslavice SO 22.09.2012 16:30 3:2 ( 2:0 )
A1A0504 Malín - Žleby SO 22.09.2012 16:30 4:0 (1:0)
A1A0505 Uhl. Janovice - Tupadly NE 23.09.2012 16:30 2:2 (1:2)
A1A0506 Vi Sedlec - Malešov SO 22.09.2012 16:30 2:1 (1:1) VS A Kolda, Jelínek - SK M Jozka
A1A0507 Vrdy - Kácov SO 22.09.2012 16:30 2:0 (1:0)
6. kolo ( 6.) 30.09.2012 16:30
A1A0601 Zbýšov - Kácov SO 29.09.2012 16:30 1:6 ( 0:1 )
A1A0602 Malešov - Vrdy SO 29.09.2012 16:30 4:3 (1:1)
A1A0603 Tupadly - Vi Sedlec NE 30.09.2012 16:30 3:1 ( 3:0 ) STAR O. Císař, Hošek, Nezbeda - VS A Pospíšil
A1A0604 Žleby - Uhl. Janovice SO 29.09.2012 16:30 3:3 ( 2:2 )
A1A0605 Zbraslavice - Malín SO 29.09.2012 16:30 2:0 ( 1:0 )
A1A0606 Paběnice - Křesetice SO 29.09.2012 16:30 1:0 ( 0:0 )
A1A0607 N.Dvory - Sp. K.Hora B NE 30.09.2012 16:30 0:5 ( 0:2 )
7. kolo ( 7.) 07.10.2012 16:00
A1A0701 Sp. K.Hora B - Zbýšov SO 06.10.2012 16:00 6:1 (6:0)
A1A0702 Křesetice - N.Dvory SO 06.10.2012 16:00 0:1 (0:1)
A1A0703 Malín - Paběnice SO 06.10.2012 16:00 1:2 ( 0:2)
A1A0704 Uhl. Janovice - Zbraslavice NE 07.10.2012 16:00 2:1 (0:0)
A1A0705 Vi Sedlec - Žleby SO 06.10.2012 16:00 7:0 ( 2:0 ) VS A 3 x L.Pospíšil, 2x Jelínek, 2x Vrba
A1A0706 Vrdy - Tupadly SO 06.10.2012 16:00 0:2 ( 0:1 )
A1A0707 Kácov - Malešov SO 06.10.2012 16:00 4:2 (2:0)
8. kolo ( 8.) 14.10.2012 16:00
A1A0801 Zbýšov - Malešov SO 13.10.2012 16:00 0:0
A1A0802 Tupadly - Kácov NE 14.10.2012 16:00 1:1 ( 1:1)
A1A0803 Žleby - Vrdy SO 13.10.2012 16:00 1:0 (1:0)
A1A0804 Zbraslavice - Vi Sedlec SO 13.10.2012 16:00 3:5 ( 1:3) VS A 2x Pav. Mrštík, 2 x L.Pospíšil, Jelínek - ZBRA. 2x Čálek, Flégr
A1A0805 Paběnice - Uhl. Janovice SO 13.10.2012 16:00 3:0 ( 3:0 )
A1A0806 N.Dvory - Malín NE 14.10.2012 16:00 0:0
A1A0807 Sp. K.Hora B - Křesetice SO 13.10.2012 16:00 2:0 ( 1:0)
9. kolo ( 9.) 21.10.2012 15:30
A1A0901 Křesetice - Zbýšov SO 20.10.2012 15:30 1:3 ( 0:0 )
A1A0902 Malín - Sp. K.Hora B SO 20.10.2012 15:30 2:3 ( 1:2 )
A1A0903 Uhl. Janovice - N.Dvory NE 21.10.2012 15:30 1:3 ( 1:0 )
A1A0904 Vi Sedlec - Paběnice SO 20.10.2012 15:30 3:1 ( 0:0 ) VS A 2 x L.Pospíšil, Jelínek - Pab. Moc
A1A0905 Vrdy - Zbraslavice SO 20.10.2012 15:30 1:3 ( 0:2 )
A1A0906 Kácov - Žleby SO 20.10.2012 15:30 7:2 ( 5:0 )
A1A0907 Malešov - Tupadly SO 20.10.2012 15:30 2:1 (1:0 )
10. kolo (10.) 28.10.2012 14:30 ( termíny odložených zápasů)
A1A1001 Zbýšov - Tupadly SO 27.10.2012 14:30 0:5 ( 0:3)
A1A1002 Žleby - Malešov SO 27.10.2012 14:30 0:4 (0:1)
A1A1003 Zbraslavice - Kácov SO 27.10.2012 14:30 __:__ (__:__) (25. 11. 2012 od 13,30 hodin)
A1A1004 Paběnice - Vrdy SO 27.10.2012 14:30 __:__ (__:__) (24. 11. 2012 od 13,30 hodin)
A1A1005 N.Dvory - Vi Sedlec NE 28.10.2012 14:30 __:__ (__:__) (25. 11. 2012 od 13,30 hodin)
A1A1006 Sp. K.Hora B - Uhl. Janovice SO 27.10.2012 14:30 8:1 (4:1 )
A1A1007 Křesetice - Malín SO 27.10.2012 14:30 __:__ (__:__) (24. 11. 2012 od 13,30 hodin)
11. kolo (11.) 04.11.2012 14:00
A1A1101 Malín - Zbýšov SO 03.11.2012 14:00 2 :4 ( 1:2 )
A1A1102 Uhl. Janovice - Křesetice NE 04.11.2012 14:00 2:1 ( 2:1 )
A1A1103 Vi Sedlec - Sp. K.Hora B SO 03.11.2012 14:00 3:3 ( 2:3 ) VS A 2 x L.Pospíšil, Pavel Mrštík, - KHB Kopecký , Král, Fajfr
A1A1104 Vrdy - N.Dvory SO 03.11.2012 14:00 7:0 ( 1:0 )
A1A1105 Kácov - Paběnice SO 03.11.2012 14:00 2:1 ( 2:1 )
A1A1106 Malešov - Zbraslavice SO 03.11.2012 14:00 2:2 ( 1:1 )
A1A1107 Tupadly - Žleby NE 04.11.2012 14:00 5:0 (2:0)
12. kolo (12.) 11.11.2012 14:00
A1A1201 Zbýšov - Žleby SO 10.11.2012 14:00 2:4 ( 1:2 )
A1A1202 Zbraslavice - Tupadly SO 10.11.2012 14:00 2:2 (0:2)
A1A1203 Paběnice - Malešov SO 10.11.2012 14:00 0:2 (0:2)
A1A1204 N.Dvory - Kácov NE 11.11.2012 14:00 2 :1 (1:0)
A1A1205 Sp. K.Hora B - Vrdy SO 10.11.2012 14:00 5:0 (1:0)
A1A1206 Křesetice - Vi Sedlec SO 10.11.2012 14:00 1:2 (1:1) ROZ - Pavel Franc VS A Volenec, Ďoubal
A1A1207 Malín - Uhl. Janovice SO 10.11.2012 14:00 3:2 (1:2)
13. kolo (13.) 18.11.2012 13:30
A1A1301 Uhl. Janovice - Zbýšov NE 18.11.2012 13:30 3:0 (2:0)
A1A1302 Vi Sedlec - Malín SO 17.11.2012 13:30 2:2 ( 2:1 ) VSA Zdychynec , Pospíšil -TJ M Pilař, Poklop
A1A1303 Vrdy - Křesetice SO 17.11.2012 13:30 3:0 ( 1:0)
A1A1304 Kácov - Sp. K.Hora B SO 17.11.2012 13:30 0:1 (0:0)
A1A1305 Malešov - N.Dvory SO 17.11.2012 13:30 2:0 (2:0)
A1A1306 Tupadly - Paběnice NE 18.11.2012 13:30 5:0 ( 4:0)
A1A1307 Žleby - Zbraslavice SO 17.11.2012 13:30 0:6 (0:2)