TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Články

Los III. tř. mužů podzim 2012

Podzim 2012

A2A  III.třída

.

Ve formátu pdf stahujte zde: Los III. tř. mužů podzim 2012
Ve formátu doc stahujte zde: Los III. tř. mužů podzim 2012


1. kolo ( 1.)  26.08.2012 17:00   
A2A0101     H.Bučice - Suchdol B    NE    26.08.2012 17:00                                        3:4   ( 3:3 )
A2A0102     Paběnice B - Sázava B    NE    26.08.2012 17:00                                     0:2   ( 0:0 )
A2A0103     Potěhy - Tupadly B    SO    25.08.2012 17:00                                           1:4 (__:__)
A2A0104     Bratčice - Rataje    NE    26.08.2012 17:00                                               1:0    ( 1:0 )
A2A0105     B.Podolí B - Hlízov    NE    26.08.2012 00:00                                            6:3   ( 3:0 )
A2A0106     Kaňk - Kluky    SO    25.08.2012 17:00                                                      7:1   ( 4:1 )
A2A0107     Chotusice - Vi Sedlec    NE    26.08.2012 17:00                                     3:1   ( 1:1 ) branky : Ch. Bubeník, Muller, Urválek - VSB Ďoubal

 2. kolo ( 2.)  02.09.2012 17:00   
A2A0201     Suchdol B - Vi Sedlec    NE    02.09.2012 17:00                   3:2   ( 1:1 ) branky SB 2x Bureš, Pipek -  VSB Stolín, Gono
A2A0202     Kluky - Chotusice    NE    02.09.2012 17:00                                      2:3    ( 0:2 )
A2A0203     Hlízov - Kaňk    SO    01.09.2012 17:00                                            3:3    ( 1:2 )
A2A0204     Rataje - B.Podolí B    SO    01.09.2012 17:00                                   1:2    ( 1:1 ) 
A2A0205     Tupadly B - Bratčice    SO    01.09.2012 17:00                                  1:1    ( 0:0 )
A2A0206     Sázava B - Potěhy    NE    02.09.2012 17:00                                     8:1    ( 5:0 )
A2A0207     H.Bučice - Paběnice B    NE    02.09.2012 17:00                               3:0    ( 1:0)

 3. kolo ( 3.)  09.09.2012 17:00   
A2A0301     Paběnice B - Suchdol B    NE    09.09.2012 17:00                              1:3 ( 1:2 )
A2A0302     Potěhy - H.Bučice    SO    08.09.2012 17:00                                       1:5 (__:__)
A2A0303     Bratčice - Sázava B    NE    09.09.2012 17:00                                     0:4 ( 0:1 )
A2A0304     B.Podolí B - Tupadly B    SO    08.09.2012 17:00                                2:1 ( 0:0 )
A2A0305     Kaňk - Rataje    SO    08.09.2012 17:00                                               3:1 ( 2:0 )
A2A0306     Chotusice - Hlízov    NE    09.09.2012 17:00                                        1:2 ( 0:0 )
A2A0307     Vi Sedlec - Kluky    NE    09.09.2012 17:00                                          5:0 ( 1:0 )  VSB 2x L.Pospíšil, P.Stolín, T.Hejný, A.Košátko

 4. kolo ( 4.)  16.09.2012 16:30   
A2A0401     Suchdol B - Kluky    NE    16.09.2012 16:30                                      1:4 ( 1:2 )
A2A0402     Hlízov - Vi Sedlec    SO    15.09.2012 16:30                                    3:2  ( 1:1 )HLÍ. Tomek, Petříček, Flekal VSB  Novák, D.Košátko .
A2A0403     Rataje - Chotusice    SO    15.09.2012 16:30                                     1:2 ( 1:0 )
A2A0404     Tupadly B - Kaňk    SO    15.09.2012 16:30                                        6:2 ( 2:0 )
A2A0405     Sázava B - B.Podolí B    SO    15.09.2012 17:00                                2:1 ( 2:0 )
A2A0406     H.Bučice - Bratčice    NE    16.09.2012 16:30                                     5:0 ( 2:0 )
A2A0407     Paběnice B - Potěhy    NE    16.09.2012 16:30                                   2:2 ( 2:0 )

 5. kolo ( 5.)  23.09.2012 16:30   
A2A0501     Potěhy - Suchdol B    SO    22.09.2012 16:30                                      1:2 (__:__)
A2A0502     Bratčice - Paběnice B    NE    23.09.2012 16:30                                      1:1 (1:1 )
A2A0503     B.Podolí B - H.Bučice    NE    23.09.2012 16:30                                        2:1 (1:0)
A2A0504     Kaňk - Sázava B    SO    22.09.2012 16:30                                              1:3 (0:1)
A2A0505     Chotusice - Tupadly B    NE    23.09.2012 16:30                                      2:2 (0:2) 
A2A0506     Vi Sedlec - Rataje    NE    23.09.2012 16:30       8:1 (2:1) VSB 4x Ďoubal, 2 x Gono, Kolda,Vrba  Ra Beneš
A2A0507     Kluky - Hlízov    NE    23.09.2012 16:30                                                   6:1 (4:1)

 6. kolo ( 6.)  30.09.2012 16:30   
A2A0601     Suchdol B - Hlízov    NE    30.09.2012 16:30                                      3:2   (  2:0 )
A2A0602     Rataje - Kluky    SO    29.09.2012 16:30                                              2:2    ( 1: 2 )
A2A0603     Tupadly B - Vi Sedlec    SO    29.09.2012 16:30                               2:4     ( 0:2 )  STAR 2 x Čáp - VSB 2x Ivičič, P. Němec, Svoboda 
A2A0604     Sázava B - Chotusice    NE    30.09.2012 16:30                                 2:1     ( 1:1)
A2A0605     H.Bučice - Kaňk    NE    30.09.2012 16:30                                           4 :2 (__:__)
A2A0606     Paběnice B - B.Podolí B    NE    30.09.2012 16:30                             2:2 (  2:1)
A2A0607     Potěhy - Bratčice    SO    29.09.2012 16:30                                          1:0 (__:__)

 7. kolo ( 7.)  07.10.2012 16:00   
A2A0701     Bratčice - Suchdol B    NE    07.10.2012 16:00                                      3:2  ( 3:1 )
A2A0702     B.Podolí B - Potěhy    SO    06.10.2012 16:00                                         7:0   (2:0)
A2A0703     Kaňk - Paběnice B    SO    06.10.2012 16:00                                          4:0   (2:0)
A2A0704     Chotusice - H.Bučice    NE    07.10.2012 16:00                                      7:3  ( 3:2)
A2A0705     Vi Sedlec - Sázava B    NE    07.10.2012 16:00                                       0:1  ( 0:0 )  SÁZ B  Konopický 
A2A0706     Kluky - Tupadly B    NE    07.10.2012 16:00                                             5:3  (4:2)
A2A0707     Hlízov - Rataje    SO    06.10.2012 16:00                                                   6:2 ( 3:1)

 8. kolo ( 8.)  14.10.2012 16:00   
A2A0801     Suchdol B - Rataje    NE    14.10.2012 16:00                                      8:2 (4:1)
A2A0802     Tupadly B - Hlízov    SO    13.10.2012 16:00                                        4:3 (3:1)
A2A0803     Sázava B - Kluky    SO    13.10.2012 16:00                                          2:1 (1:0)
A2A0804     H.Bučice - Vi Sedlec    NE    14.10.2012 16:00                                  2:2 (1:1)  branky HB Nerad, Čerbenák, - VSB Vrba, Kolda
A2A0805     Paběnice B - Chotusice    NE    14.10.2012 16:00                             2:0 (0:0)
A2A0806     Potěhy - Kaňk    SO    13.10.2012 16:00                                              1:4 (__:__)
A2A0807     Bratčice - B.Podolí B    NE    14.10.2012 16:00                                   1:1 (0:0)

 9. kolo ( 9.)  21.10.2012 15:30   
A2A0901     B.Podolí B - Suchdol B    SO    20.10.2012 15:30                                      6:2  ( 3:0 )
A2A0902     Kaňk - Bratčice    SO    20.10.2012 15:30                                                   6:0 ( 1:0 )

A2A0903     Chotusice - Potěhy    NE    21.10.2012 15:30                                            3:0 kontumace

A2A0904     Vi Sedlec - Paběnice B    NE    21.10.2012 15:30                                      1:1 ( 1:0 )  VSB Ďoubal- Pab B Lupínek

A2A0905     Kluky - H.Bučice    NE    21.10.2012 15:30                                                    4 :1  ( 2:1 )
A2A0906     Hlízov - Sázava B    SO    20.10.2012 15:30                                                   4:3   (2:2 )
A2A0907     Rataje - Tupadly B    SO    20.10.2012 15:30                                                1:3   ( 1:2 )

10. kolo (10.)  28.10.2012 14:30   
A2A1001     Suchdol B - Tupadly B    NE    28.10.2012 14:30                                      __:__ (__:__)
A2A1002     Sázava B - Rataje    NE    28.10.2012 14:30                                      __:__ (__:__)
A2A1003     H.Bučice - Hlízov    NE    28.10.2012 14:30                                        3: 2 ( 1:1 )
A2A1004     Paběnice B - Kluky    NE    28.10.2012 14:30                                      __:__ (__:__)
A2A1005     Potěhy - Vi Sedlec    SO    27.10.2012 14:30                                      0:6 ( 0:2 ) VS B  3x Kolda,  2x Ďoubal, Petr Něnec 
A2A1006     Bratčice - Chotusice    NE    28.10.2012 14:30                                    __:__ (__:__)
A2A1007     B.Podolí B - Kaňk    SO    27.10.2012 14:30                                       2:4 ( 2:0 )

11. kolo (11.)  04.11.2012 14:00   
A2A1101     Kaňk - Suchdol B    SO    03.11.2012 14:00                                      0:0 
A2A1102     Chotusice - B.Podolí B    SO    03.11.2012 14:00                            1:1 ( 1:1 )
A2A1103     Vi Sedlec - Bratčice    NE    04.11.2012 14:00                                3:1 ( 2:0) VSB Hvězda, Ivičič, Gono  -  AFK V. Ronovský
A2A1104     Kluky - Potěhy    NE    04.11.2012 14:00                                            3:0 (2:0)
A2A1105     Hlízov - Paběnice B    SO    03.11.2012 14:00                                   __:__ (__:__)
A2A1106     Rataje - H.Bučice    SO    03.11.2012 14:00                                      1:3 ( 0:0)
A2A1107     Tupadly B - Sázava B    SO    03.11.2012 14:00                                3:2 (3:0)

12. kolo (12.)  11.11.2012 14:00   
A2A1201     Suchdol B - Sázava B    NE    11.11.2012 14:00                                     0:2 (0:1)
A2A1202     H.Bučice - Tupadly B    NE    11.11.2012 14:00                                      1:5 (1:2)
A2A1203     Paběnice B - Rataje    NE    11.11.2012 14:00                                        4:2 (1:1)
A2A1204     Potěhy - Hlízov    SO    10.11.2012 14:00                                                  1:3 (__:__)
A2A1205     Bratčice - Kluky    NE    11.11.2012 14:00                                                 2:0 (1:0)
A2A1206     B.Podolí B - Vi Sedlec    NE    11.11.2012 14:00                                      3:5 (2:3)   BPB -  2x Chmelař, Kupka -  VSB 2 x Gono, Kolda, Ullman, Spáčil
A2A1207     Kaňk - Chotusice    SO    10.11.2012 14:00                                               2: 1(1:1)

13. kolo (13.)  18.11.2012 13:30   
A2A1301     Chotusice - Suchdol B    NE    18.11.2012 13:30                                      1:1 (1:0)
A2A1302     Vi Sedlec - Kaňk    NE    18.11.2012 13:30                                                  5:2 ( 4:1) VSB 2x Gono, Jelínek, Ďoubal, Novák  - SKK Jar. Horký, R. Matz.
A2A1303     Kluky - B.Podolí B    NE    18.11.2012 13:30                                               3:0 (1:0)
A2A1304     Hlízov - Bratčice    SO    17.11.2012 13:30                                                   4:1 (1:1)
A2A1305     Rataje - Potěhy    SO    17.11.2012 13:30                                                    6:2 (5:1)
A2A1306     Tupadly B - Paběnice B    SO    17.11.2012 13:30                                     0:0 
A2A1307     Sázava B - H.Bučice    NE    18.11.2012 13:30                                           6:3 (3:2)

Odehraná utkání

Sázava B - VSA  Út  22.5  6:2 (3:0)
VSB - Křesetice  Ne 20.5. 1:0 (0:0)
Semifinále poháru:
Záboří n.l. - VSA St 16.5. 
2:2 (1:0) pen:3:5


Následné utkání
 


Suchdol - VSA  So 26.5. 17:00 (sraz 16:00)
Tupadly B - VSB  Ne 27.5.
17:00 (sraz 16:00)


Tréninky
  

Út a Čt v 17:00 na hřišti


Celý rozpis, výsledky

Okresní přebor 
3.třída