Články

Boj o závěr tabulky ml.žákům nevyšel

26.4. nastoupili ml. žáci k utkání o závěr tabulky s Chotusicemi..  Na podzim jsme si z Chotusic přivezli 3 body. Nyní přijel úplně jiný tým. Chotusice pod taktovkou předsedy OFS Kutná Hora přijeli velmi posilněni. Nejvíce o "vyjímky" 2001 a hráče ročníků 2002 a to v počtu 15 hráčů. My oslabení absencí Záruby,Nováka a trenéra Neubauera. Musel jsem "vařit" z toho co mám. Překvapivě se nám první poločas celkem dařil.Ještě v25.minutě byl stav 0:0   Bezgólový stav v poločase by byl úspěch. Jenže! Chyba v rozehrávce, propadnutí v záloze a chyba Dostála, střela a gól. 0:1. A za chvilku ještě chyba na levé straně obrany a druhý gól do šatny.Přesto jsem klukům nic moc nevyčítal. Bylo vidět , že bojují a dřou. Druhý poločas byl ve stejném duchu. Krásná standartka se povedla Dostálovi kdy z dálky přes zeď  trefil břevno. V druhé půlce druhého poločasu už jsem kluky nutil hrát na riziko a spoléhal jsem se na standartky, když to ze hry nešlo. 3-4 rohy šel kopat Ondra Klér a všechny jsem nahnal do pokutového území. Ale míč se nám do brány protlačit nepodařilo. Závěr zápasu se blížil. V druhém dějství zápasu jsme neikasovali. Minuta do konce a nečekaný gól na kterém se podepsali snad všichni včetně golmana. 0:3. V hodnocení zápasu mě mrzí, že se mi nepodařilo nastartovat levou stranu útoku kde střídavě operovali Neubauer a Konečný.Tady jsem byl hodně kritický.

Hra: 7+1 , 2x30 min.

Rozhodčí : Pařez

Vágner- Klér, Dostál,Zeman,Kulhánek,Neubauer, Holub, Konečný.

Sedlec : Chotusice 0:3