Podzim 2012
OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY
Ve formátu pdf stahujte zde: Los OP ml. přípravky, podzim 2012
Ve formátu doc stahujte zde: Los OP ml, přípravky, podzim 2012
1. kolo ( 2.) 01.09.2012 10:30
H1A0201 Uhl. Janovice - Sázava SO 01.09.2012 13:30 2 - 7
H1A0202 Vrdy - Suchdol NE 02.09.2012 10:30 2 - 22
H1A0203 Vi Sedlec - Čáslav B NE 02.09.2012 15:30 2 - 3
H1A0204 volno - Čáslav A SO 01.09.2012 10:30 xxx
H1A0205 Tupadly - Sp. K.Hora A NE 02.09.2012 15:00 11 - 25
H1A0206 Zruč - Sp. K.Hora B NE 02.09.2012 13:00 1 - 10
H1A0207 Rataje - Církvice NE 02.09.2012 10:30 4 - 3
2. kolo ( 3.) 08.09.2012 10:30
H1A0301 Církvice - Uhl. Janovice SO 08.09.2012 15:00 1 - 3
H1A0302 Sp. K.Hora B - Rataje NE 09.09.2012 08:00 4 -7
H1A0303 Sp. K.Hora A - Zruč NE 09.09.2012 09:00 10 -5
H1A0304 Čáslav A - Tupadly PO 10.09.2012 17:00 4 - 1
H1A0305 Čáslav B - volno PO 03.09.2012 10:30 ----
H1A0306 Suchdol - Vi Sedlec ČT 06.09.2012 17:00 5:8
H1A0307 Sázava - Vrdy NE 09.09.2012 13:00 8 - 4
3. kolo ( 4.) 15.09.2012 10:30
H1A0401 Uhl. Janovice - Vrdy SO 15.09.2012 13:30 12 - 5
H1A0402 Vi Sedlec - Sázava NE 16.09.2012 15:30 16:2
H1A0403 volno - Suchdol SO 15.09.2012 10:30 xxx
H1A0404 Tupadly - Čáslav B NE 16.09.2012 14:30 8 - 7
H1A0405 Zruč - Čáslav A NE 16.09.2012 13:00 0 - 19
H1A0406 Rataje - Sp. K.Hora A NE 16.09.2012 12:00 6 - 8
H1A0407 Církvice - Sp. K.Hora B SO 15.09.2012 10:30 1 - 1
4. kolo ( 1.) 19.09.2012 17:00
H1A0101 Rataje - Uhl. Janovice ST 19.09.2012 17:30 7 - 22
H1A0102 Církvice - Zruč ST 19.09.2012 17:00 1 - 1
H1A0103 Sp. K.Hora B - Tupadly ST 19.09.2012 16:30 10 - 6
H1A0104 Sp. K.Hora A - volno ST 19.09.2012 17:00
H1A0105 Čáslav A - Vi Sedlec ST 19.09.2012 17:00 7:3
H1A0106 Čáslav B - Vrdy ST 19.09.2012 17:00 3 - 3
H1A0107 Suchdol - Sázava ČT 20.09.2012 17:00 8 - 7
5. kolo ( 5.) 22.09.2012 10:30
H1A0501 Sp. K.Hora B - Uhl. Janovice NE 23.09.2012 08:00 5 - 6
H1A0502 Sp. K.Hora A - Církvice NE 23.09.2012 09:00 12 - 5
H1A0503 Čáslav A - Rataje PO 24.09.2012 17:00 14 - 7
H1A0504 Čáslav B - Zruč PO 24.09.2012 17:00 9 - 4
H1A0505 Suchdol - Tupadly SO 22.09.2012 10:00 9 - 2
H1A0506 Sázava - volno NE 23.09.2012 10:30
H1A0507 Vrdy - Vi Sedlec NE 23.09.2012 10:30 2 - 12
6. kolo ( 6.) 29.09.2012 10:30
H1A0601 Uhl. Janovice - Vi Sedlec SO 29.09.2012 13:30 2 - 11
H1A0602 volno - Vrdy SO 29.09.2012 10:30
H1A0603 Tupadly - Sázava NE 30.09.2012 14:30 4 - 3
H1A0604 Zruč - Suchdol NE 30.09.2012 13:00 5 - 8
H1A0605 Rataje - Čáslav B SO 29.09.2012 13:00 8 - 10
H1A0606 Církvice - Čáslav A SO 29.09.2012 10:30 4 - 5
H1A0607 Sp. K.Hora B - Sp. K.Hora A PO 01.10.2012 16:30
7. kolo ( 7.) 06.10.2012 10:30
H1A0701 Sp. K.Hora A - Uhl. Janovice NE 07.10.2012 08:30 10 - 6
H1A0702 Čáslav A - Sp. K.Hora B PO 08.10.2012 16:00 18 - 5
H1A0703 Čáslav B - Církvice PO 08.10.2012 16:00 6 - 8
H1A0704 Suchdol - Rataje ČT 04.10.2012 16:30 8 - 7
H1A0705 Sázava - Zruč NE 07.10.2012 12:30
H1A0706 Vrdy - Tupadly NE 07.10.2012 10:30 8 - 9
H1A0707 Vi Sedlec - volno NE 07.10.2012 10:30
8. kolo ( 8.) 13.10.2012 10:30
H1A0801 Uhl. Janovice - volno SO 13.10.2012 13:30
H1A0802 Tupadly - Vi Sedlec NE 14.10.2012 14:00 0 - 9
H1A0803 Zruč - Vrdy NE 14.10.2012 13:00 11 - 3
H1A0804 Rataje - Sázava SO 13.10.2012 12:00 7 - 6
H1A0805 Církvice - Suchdol SO 13.10.2012 10:30 7 - 2
H1A0806 Sp. K.Hora B - Čáslav B NE 14.10.2012 08:00 5 - 14
H1A0807 Sp. K.Hora A - Čáslav A NE 14.10.2012 09:00 6 - 8
9. kolo ( 9.) 20.10.2012 10:30
H1A0901 Čáslav A - Uhl. Janovice PO 22.10.2012 16:00 15 - 2
H1A0902 Čáslav B - Sp. K.Hora A PO 22.10.2012 16:00 2 - 13
H1A0903 Suchdol - Sp. K.Hora B ČT 18.10.2012 16:30 8 - 3
H1A0904 Sázava - Církvice NE 21.10.2012 12:00
H1A0905 Vrdy - Rataje NE 21.10.2012 10:30 3 - 9
H1A0906 Vi Sedlec - Zruč NE 21.10.2012 13:30 13 - 1
H1A0907 volno - Tupadly SO 20.10.2012 10:30
10. kolo (10.) 27.10.2012 10:30
H1A1001 Uhl. Janovice - Tupadly SO 27.10.2012 13:30 __:__ (__:__)
H1A1002 Zruč - volno NE 28.10.2012 13:00 __:__ (__:__)
H1A1003 Rataje - Vi Sedlec SO 27.10.2012 12:00 __:__ (__:__)
H1A1004 Církvice - Vrdy SO 27.10.2012 10:30 __:__ (__:__)
H1A1005 Sp. K.Hora B - Sázava NE 28.10.2012 09:00 __:__ (__:__)
H1A1006 Sp. K.Hora A - Suchdol NE 28.10.2012 10:30 __:__ (__:__)
H1A1007 Čáslav A - Čáslav B PO 29.10.2012 16:00 __:__ (__:__)
11. kolo (11.) 03.11.2012 10:30
H1A1101 Čáslav B - Uhl. Janovice PO 05.11.2012 16:00 __:__ (__:__)
H1A1102 Suchdol - Čáslav A SO 03.11.2012 10:00 __:__ (__:__)
H1A1103 Sázava - Sp. K.Hora A NE 04.11.2012 13:00 __:__ (__:__)
H1A1104 Vrdy - Sp. K.Hora B NE 04.11.2012 10:30 __:__ (__:__)
H1A1105 Vi Sedlec - Církvice NE 04.11.2012 12:30 __:__ (__:__)
H1A1106 volno - Rataje SO 03.11.2012 10:30 __:__ (__:__)
H1A1107 Tupadly - Zruč NE 04.11.2012 12:00 9 - 4
12. kolo (12.) 10.11.2012 10:30
H1A1201 Uhl. Janovice - Zruč SO 10.11.2012 13:30 9 - 2
H1A1202 Rataje - Tupadly ST 12.09.2012 17:30 3 - 6
H1A1203 Církvice - volno SO 10.11.2012 10:30
H1A1204 Sp. K.Hora B - Vi Sedlec ČT 13.09.2012 16:00 0:5
H1A1205 Sp. K.Hora A - Vrdy ČT 13.09.2012 17:30 23 - 2
H1A1206 Čáslav A - Sázava PO 12.11.2012 15:00 __:__ (__:__)
H1A1207 Čáslav B - Suchdol PO 12.11.2012 15:00 __:__ (__:__)
13. kolo (13.) 17.11.2012 10:30
H1A1301 Suchdol - Uhl. Janovice SO 17.11.2012 10:00
H1A1302 Sázava - Čáslav B NE 18.11.2012 11:30
H1A1303 Vrdy - Čáslav A NE 18.11.2012 10:30 2 - 18
H1A1304 Vi Sedlec - Sp. K.Hora A NE 18.11.2012 11:00 4 - 3
H1A1305 volno - Sp. K.Hora B SO 17.11.2012 10:30
H1A1306 Tupadly - Církvice NE 18.11.2012 11:30 2 - 13
H1A1307 Zruč - Rataje NE 18.11.2012 13:00 9 - 4