TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Články

Los a výsledky OP ml. přípravky podzim 2012

Podzim 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

.

Ve formátu pdf stahujte zde: Los OP ml. přípravky, podzim 2012
Ve formátu doc stahujte zde: Los OP ml, přípravky, podzim 2012

1. kolo ( 2.)  01.09.2012 10:30   
H1A0201     Uhl. Janovice - Sázava    SO    01.09.2012 13:30                                     2 - 7
H1A0202     Vrdy - Suchdol    NE    02.09.2012 10:30                                                  2 - 22
H1A0203     Vi Sedlec - Čáslav B    NE    02.09.2012 15:30                                         2 - 3
H1A0204     volno - Čáslav A    SO    01.09.2012 10:30                                                xxx
H1A0205     Tupadly - Sp. K.Hora A    NE    02.09.2012 15:00                                   11 - 25
H1A0206     Zruč - Sp. K.Hora B    NE    02.09.2012 13:00                                          1 - 10
H1A0207     Rataje - Církvice    NE    02.09.2012 10:30                                               4 - 3

 2. kolo ( 3.)  08.09.2012 10:30   
H1A0301     Církvice - Uhl. Janovice    SO    08.09.2012 15:00                                     1 - 3
H1A0302     Sp. K.Hora B - Rataje    NE    09.09.2012 08:00                                         4 -7
H1A0303     Sp. K.Hora A - Zruč    NE    09.09.2012 09:00                                           10 -5
H1A0304     Čáslav A - Tupadly    PO    10.09.2012 17:00                                              4 - 1
H1A0305     Čáslav B - volno    PO    03.09.2012 10:30                                                ----
H1A0306     Suchdol - Vi Sedlec    ČT    06.09.2012 17:00                                            5:8
H1A0307     Sázava - Vrdy    NE    09.09.2012 13:00                                                     8 - 4

 3. kolo ( 4.)  15.09.2012 10:30   
H1A0401     Uhl. Janovice - Vrdy    SO    15.09.2012 13:30                                          12 - 5
H1A0402     Vi Sedlec - Sázava    NE    16.09.2012 15:30                                            16:2
H1A0403     volno - Suchdol    SO    15.09.2012 10:30                                                  xxx
H1A0404     Tupadly - Čáslav B    NE    16.09.2012 14:30                                              8 - 7 
H1A0405     Zruč - Čáslav A    NE    16.09.2012 13:00                                                    0 - 19
H1A0406     Rataje - Sp. K.Hora A    NE    16.09.2012 12:00                                          6 - 8
H1A0407     Církvice - Sp. K.Hora B    SO    15.09.2012 10:30                                       1 - 1

 4. kolo ( 1.)  19.09.2012 17:00   
H1A0101     Rataje - Uhl. Janovice    ST    19.09.2012 17:30                                          7 - 22
H1A0102     Církvice - Zruč    ST    19.09.2012 17:00                                                      1 - 1
H1A0103     Sp. K.Hora B - Tupadly    ST    19.09.2012 16:30                                        10 - 6
H1A0104     Sp. K.Hora A - volno    ST    19.09.2012 17:00                                      

H1A0105     Čáslav A - Vi Sedlec    ST    19.09.2012 17:00                                             7:3
H1A0106     Čáslav B - Vrdy    ST    19.09.2012 17:00                                                     3 - 3
H1A0107     Suchdol - Sázava    ČT    20.09.2012 17:00                                                  8 - 7

 5. kolo ( 5.)  22.09.2012 10:30   
H1A0501     Sp. K.Hora B - Uhl. Janovice    NE    23.09.2012 08:00                                5 - 6
H1A0502     Sp. K.Hora A - Církvice    NE    23.09.2012 09:00                                       12 - 5
H1A0503     Čáslav A - Rataje    PO    24.09.2012 17:00                                               14 - 7
H1A0504     Čáslav B - Zruč    PO    24.09.2012 17:00                                                    9 - 4
H1A0505     Suchdol - Tupadly    SO    22.09.2012 10:00                                                9 - 2
H1A0506     Sázava - volno    NE    23.09.2012 10:30                                     
H1A0507     Vrdy - Vi Sedlec    NE    23.09.2012 10:30                                                  2 - 12

 6. kolo ( 6.)  29.09.2012 10:30   
H1A0601     Uhl. Janovice - Vi Sedlec    SO    29.09.2012 13:30                                   2 - 11
H1A0602     volno - Vrdy    SO    29.09.2012 10:30                                    
H1A0603     Tupadly - Sázava    NE    30.09.2012 14:30                                               4 - 3
H1A0604     Zruč - Suchdol    NE    30.09.2012 13:00                                                    5 - 8
H1A0605     Rataje - Čáslav B    SO    29.09.2012 13:00                                              8 - 10
H1A0606     Církvice - Čáslav A    SO    29.09.2012 10:30                                           4 - 5
H1A0607     Sp. K.Hora B - Sp. K.Hora A    PO    01.10.2012 16:30                               

 7. kolo ( 7.)  06.10.2012 10:30   
H1A0701     Sp. K.Hora A - Uhl. Janovice    NE    07.10.2012 08:30                         10 - 6
H1A0702     Čáslav A - Sp. K.Hora B    PO    08.10.2012 16:00                               18 - 5
H1A0703     Čáslav B - Církvice    PO    08.10.2012 16:00                                        6 - 8
H1A0704     Suchdol - Rataje    ČT    04.10.2012 16:30                                             8 - 7
H1A0705     Sázava - Zruč    NE    07.10.2012 12:30                                      
H1A0706     Vrdy - Tupadly    NE    07.10.2012 10:30                                               8 - 9
H1A0707     Vi Sedlec - volno    NE    07.10.2012 10:30                                      

 8. kolo ( 8.)  13.10.2012 10:30   
H1A0801     Uhl. Janovice - volno    SO    13.10.2012 13:30                                      
H1A0802     Tupadly - Vi Sedlec    NE    14.10.2012 14:00                                      0 - 9
H1A0803     Zruč - Vrdy    NE    14.10.2012 13:00                                                   11 - 3
H1A0804     Rataje - Sázava    SO    13.10.2012 12:00                                           7 - 6
H1A0805     Církvice - Suchdol    SO    13.10.2012 10:30                                      7 - 2
H1A0806     Sp. K.Hora B - Čáslav B    NE    14.10.2012 08:00                               5 - 14 
H1A0807     Sp. K.Hora A - Čáslav A    NE    14.10.2012 09:00                               6 - 8       

 9. kolo ( 9.)  20.10.2012 10:30   
H1A0901     Čáslav A - Uhl. Janovice    PO    22.10.2012 16:00                                      15 - 2
H1A0902     Čáslav B - Sp. K.Hora A    PO    22.10.2012 16:00                                       2 - 13
H1A0903     Suchdol - Sp. K.Hora B    ČT    18.10.2012 16:30                                        8 - 3
H1A0904     Sázava - Církvice    NE    21.10.2012 12:00                                                
H1A0905     Vrdy - Rataje    NE    21.10.2012 10:30                                                        3 - 9
H1A0906     Vi Sedlec - Zruč    NE    21.10.2012 13:30                                                   13 - 1
H1A0907     volno - Tupadly    SO    20.10.2012 10:30                                      

10. kolo (10.)  27.10.2012 10:30   
H1A1001     Uhl. Janovice - Tupadly    SO    27.10.2012 13:30                                      __:__ (__:__)
H1A1002     Zruč - volno    NE    28.10.2012 13:00                                      __:__ (__:__)
H1A1003     Rataje - Vi Sedlec    SO    27.10.2012 12:00                                      __:__ (__:__)
H1A1004     Církvice - Vrdy    SO    27.10.2012 10:30                                      __:__ (__:__)
H1A1005     Sp. K.Hora B - Sázava    NE    28.10.2012 09:00                                      __:__ (__:__)
H1A1006     Sp. K.Hora A - Suchdol    NE    28.10.2012 10:30                                      __:__ (__:__)
H1A1007     Čáslav A - Čáslav B    PO    29.10.2012 16:00                                      __:__ (__:__)

11. kolo (11.)  03.11.2012 10:30   
H1A1101     Čáslav B - Uhl. Janovice    PO    05.11.2012 16:00                                      __:__ (__:__)
H1A1102     Suchdol - Čáslav A    SO    03.11.2012 10:00                                      __:__ (__:__)
H1A1103     Sázava - Sp. K.Hora A    NE    04.11.2012 13:00                                      __:__ (__:__)
H1A1104     Vrdy - Sp. K.Hora B    NE    04.11.2012 10:30                                      __:__ (__:__)
H1A1105     Vi Sedlec - Církvice    NE    04.11.2012 12:30                                      __:__ (__:__)
H1A1106     volno - Rataje    SO    03.11.2012 10:30                                      __:__ (__:__)
H1A1107     Tupadly - Zruč    NE    04.11.2012 12:00                                             9 - 4

12. kolo (12.)  10.11.2012 10:30   
H1A1201     Uhl. Janovice - Zruč    SO    10.11.2012 13:30                                      9 - 2
H1A1202     Rataje - Tupadly    ST    12.09.2012 17:30                                            3 - 6
H1A1203     Církvice - volno    SO    10.11.2012 10:30                                      
H1A1204     Sp. K.Hora B - Vi Sedlec    ČT    13.09.2012 16:00                               0:5
H1A1205     Sp. K.Hora A - Vrdy    ČT    13.09.2012 17:30                                      23 - 2
H1A1206     Čáslav A - Sázava    PO    12.11.2012 15:00                                      __:__ (__:__)
H1A1207     Čáslav B - Suchdol    PO    12.11.2012 15:00                                      __:__ (__:__)

13. kolo (13.)  17.11.2012 10:30   
H1A1301     Suchdol - Uhl. Janovice    SO    17.11.2012 10:00                                      
H1A1302     Sázava - Čáslav B    NE    18.11.2012 11:30                                      
H1A1303     Vrdy - Čáslav A    NE    18.11.2012 10:30                                              2 - 18
H1A1304     Vi Sedlec - Sp. K.Hora A    NE    18.11.2012 11:00                                4 - 3     
H1A1305     volno - Sp. K.Hora B    SO    17.11.2012 10:30                                      
H1A1306     Tupadly - Církvice    NE    18.11.2012 11:30                                          2 - 13
H1A1307     Zruč - Rataje    NE    18.11.2012 13:00                                                   9 - 4

 

Zápasy

Ronov nad D. - VS    So   4.8. 4:2

VS - Krakovany        Ne  12.8. 2:3 (1:2)

So  18.8.  zruseno

Ne  19.8.  Pohár OFS  Žleby - VS 18:00

Letní příprava

6. Týden 13.8. - 19.8.:

Po - Wild gym (kruháč) 19 hod

Út - Výklus + míč/fotbal  17:00 hod

St - intervaly + balon  18hod

Čt - výklus + fotbálek 17:30 hod.

Pá - volno

So -   zruseno

Ne -   Pohár OFS:  Žleby - VS 19.8 18:00

Kecátko

marvel - 23/04/2018 - 10:16

Po další komunikaci s webhostingem ještě některé problémy přetrvávají, např nejde uložit článek - řeším.

marvel - 23/04/2018 - 08:59

Problém byl na straně webhostingu a jeho antiviru, který nám "požíral" stránky. Nyní by mělo být vše funkční. Pokud ne, dejte mi vědět.M.

marvel - 23/04/2018 - 08:58

Ahoj, od minulého týdne se stránku potýkaly s problémy. Nejdříve přestala fungovat ochrana proti spamu - captcha, poté nešlo přidávat články a nakonec stránky vypadly úplně.

d10s - 18/04/2018 - 15:24

JINAK PRO B-TÝM- v sobotu (21/4) se hraje na Klukách od 16:00!!!

d10s - 18/04/2018 - 15:22

Karle čtu článek a Franta je Brabec, a Průša těžko mohl centrovat v 48., když šel o půlce dolu, ale jinak dobrej článek

The shoutbox is unavailable to non-members