Ml. žáci porazili Čáslav

Po delším čase mohu napsat článek, který má podtext "vítězný" . Začátek zápasu nám vyšel na výbornou..

První patnáctiminutovka byla v naší režii a golman Vágner prakticky nezasahoval.Závěr prvního poločasu už začal soupeř vystrkovat růžky a zlobil v našem pokutovám území. Bohužel po hrubé chybě v odkopu Lukáše Tureckého,který narážečkou poslal balon přímo soupeři a ten ze vzdálenosti penalty zavěsil k tyči.0:1. Zbraně jsme ale nesložili. V druhém poločase jsme opět zatlačili a vytvářeli si celkem pohledné akce. Při jedné z nich jsme si vynutili standartku po které hlavou zavěsil Novák. 1:1.  Druhý a vítězný gól přišel ve 44.minutě zápasu kdy se nádherně trefil Dostál. 2:1. Velkou bojovností jsme výsledek uhájili i když v posledních 5.minutách to byl nervydrásající boj, kdy soupeř kopal dva přímé volné kopy z nebezpečné vzdálenosti a tři rohy. Se vším jsme si poradili. Před "kotlem" :-)  diváků Viktorky a hráčů A-mužstva (po ml. žácích hráli semifinále poháru OFS KH - 1:0 PP) jsme získali cenné vítězství.