V nastaveném čase Viktorka sebrala výhru Novým Dvorům.

Nové Dvory – Ve 22. kole III. třídy TJ Viktoria Sedlec B jela do Nových Dvorů.

.

Už ve 3. min. si Viktorka vytvořila šanci, když záložník Culek z levé strany přihrál před vápno nabíhajícímu M. Poulovi, ten však plném náběhu překopnul branku gólmana Černého. V prvním poločase diváci viděli spíše nepřesné přihrávky na obou stranách než pohledný útočný fotbal. Poprvé v zápase Nové Dvory daly osobě vědět až ve 24. min., po centru Špírka z pravé strany se z velkého vápna dostal do zakončení záložník Melezínek, ovšem přestřelil bránu Radka Vokouna. V 35. min. po falu na Cimra z velkého vápna rozehrál trestný kop Volenec, ale jeho pokus skončil vedle branky Černého. O pět minut později na druhé straně se opět před vápnem prosadil Melezínek, ale jeho pokus skončil jen v ochranné síti za bránou Vokouna.

Po změně stran se Nové Dvory dostaly do vedení, když ve 49. min. po trestném kopu Špírka z levé strany se na přední tyči prosadil Janeček zvaný „Medvěd“ a hlavou uklidil míč za zády gólmana Vokouna –1:0  Aby toho nebylo málo, Viktorka inkasovala podruhé a tentokrát po rohu Špírka z pravé strany se opět hlavou prosadil Janeček zvýšil na 2:0 Jenže Viktorka se pomalu a jistě stává specialistou na dotahování dvougólové manka a zahraňovat utkání na poslední chvíli.  V průběhu druhého poločasu Viktorka vytvořila územní převahu a do útoku se posunul stoper Ďoubal.  V 91. min. Viktorka vykřesala naději, když po centru Boumy z levé strany se ve vápně prosadil „Mercedes“ a hlavou k tyči překonal gólmana Černého – 2:1 Fotbalisté Nových Dvorů v závěru zápasu více diskutovali s rozhodčím Bohuňkem, než aby se soustředili na svůj výkon. V nastaveném čase v 95. min. Viktorka trestala soupeře, když útočník Cimr přihrál před vápnem Volencovi, který z otočky levačkou k pravé tyči prostřelil brankáře Černého –2:2 !!  O tom, že Viktorka si odveze z rozstřelu druhý bod rozhodl z pokutového kopu Martin Culek.

Sokol  Nové Dvory –TJ Viktoria Sedlec B 2:2(0:0)

Branky :  49. a 65 Janeček – 91 Ďoubal, 95 Volenec

Rozhodčí: Běhuněk