TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Sedlecká reserva nestačila na Miskovice

Sedlec – Ve 2. kole III. třídy TJ Viktoria Sedlec B doma přivítala SK FK Miskovice. Viktorka porazila v minulém zápase SK Nepoměřice 1:2 P (1:1) (3:4)PK, naopak SK FK Miskovice sice remizovaly1:1, ale prohrály s Kankem na pokutové kopy poměrem 3:5.  

 

TJ Viktoria Sedlec B SK FK Miskovice 0:3 (0:1)

.

Už ve 13. min. brankář Rybák zasahoval v malém vápně poté, co chytil Chválovu přízemní střelu. O dvě minuty později unikl po pravé straně záložník M.Poul a centrem ve vápně našel útočníka Cimra, ale hlavičkoval nad branku Miskovic. Ve 22. min. záložník Bohouňovský poslal centr do vápna, kam si naběhl Vlach, ale z voleje míč nezasáhnul. Po půl hodině hry se pro změnu po pravé straně uvolnil obránce Hyka a centrem oslovil záložníka Tvrdého, ale z voleje přestřelil branku Strbíka. Ve 32. min. záložník Spáčil se ujal standardní situaci, jenže jeho pokus z velkého vápna skončil vedle branky Strbíka. O minutu později Viktorka byla blízko gólu, když obránce Kolda přihrávkou ve středu hřiště našel Spáčila, který poslal kolmici za obranu Miskovic, kam si naběhl útočník Cimr, ale brankář Strbík svým vyběhnutým jeho šanci zmařil. O dvě minuty později to hledišti zahučelo, když Podolák vystřelil ze střední vzdálenosti, ale brankář Rybák skvělým zákrokem vyrazil jeho ránu do stran. Ve 38. min. Viktorka inkasovala, když útočník O. Kruliš z půlky hříště se dostal do úniku a z velkého vápna po zemi podél gólmana Rybáka otevřel skóre.

 

Hned po změně stran Viktorka byla blízko k vyrovnání. Ve 49. min. středopolař Spáčil rozehrál trestný kop z pravé strany, na který si naběhl do vápna záložník Tvrdý, ale hlavičkoval těsně nad pravou šibenicí gólmana Strbíka. Po hodině hry se po autu Chvály se před vápnem uvolnil M. Kruliš a z voleje vypálil na brankáře Rybáka, který jeho střelu s přehledem v náruči kryl. Pak se přihlásil ke slovu střídající Vavřina. Nejprve 68. min. Vávřinova přízemní střela z trestného kopu ze střední vzdálenosti mířila sice mezi tři tyče, ale postrádala razanci, takže brankář Strbík bez problémů chytil. O dvě minuty po centru Culka se ve vápně na zadní tyči prosadil Vavřina a pohotově vystřelil, ale jeho pokus bohužel skončil v boční síti. V 78. min. Vavřinův zahraný roh z levé strany vyboxoval Strbík před sebe a k míči se dostal na zadní tyči obránce Hyka, jenže gólmana Strbíka střelou po zemi nepřekonal. O minutu později mohlo být vyrovnáno, když brankář Strbík při střele neudržel míč a kapitán Ďoubal  mohl uklidit balón do soupeřovi sítě, ale mu chyběl krok k zakončení. V 80. min. Miskovice střelily další branku, když Podolák naservíroval balón na zlatém podnose pro Libichera, který z vápna podél gólmana Rybáka upravil na 2:0. V samém závěru v 90. min. obránce Hyka nechal balón před vápnem brankáři Rybákovi, ale jeho rozehrávku zachytil mna hranici vápna střídající Bachtík, který následně uklidil míč do odkryté branky TJ Viktoria Sedlec B doma nestačila na Miskovice a prohrála 3:0.

 

TJ Viktoria Sedlec B – SK FK Miskovice 0:3 (0:1)

Branky : 41. O. Kruliš, 80. Libicher, 90 Bachtík

ŽK 82. Ďoubal – 82. Chvála 86. M. Kruliš

Rozhodčí : Müller Valter

 

TJ Viktoria Sedlec B : Rybák, Hyka, Kolda, Ďoubal ©, D.Košátko – M. Poul, Tvrdý, Spáčil, Culek – Cimr, Stolín(46. Vavřina)

SK FK Miskovice : Strbík – Martin Herout, Libicher, Vlach, Chvála,Krejza ©, M. Kruliš, Bohouňovský,( 83. Michal Herout) Muras, Podolák, O. Kruliš ( 85. Bachtík)

Tabulka III. Tř.

   

Následné utkání:

Církvice - VSA       So 12.11.  10:15 
Záboří - VSB          So 12.11.  14:00

Odehrané utkání: 

Červené J. - VSA   So 5.11.  8:1 (4:0)
Zbýšov - VSB          Ne 6.11.  1:4 (0:0)

Rozlučka:
SO 12.11. u Lva

Tréninky:

Sportovka pro děti:

Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:  https://souteze.fotbal.cz
B-tým:  https://souteze.fotbal.cz

 

Hráči B týmu

Kecátko

marvel - 23/04/2018 - 10:16

Po další komunikaci s webhostingem ještě některé problémy přetrvávají, např nejde uložit článek - řeším.

marvel - 23/04/2018 - 08:59

Problém byl na straně webhostingu a jeho antiviru, který nám "požíral" stránky. Nyní by mělo být vše funkční. Pokud ne, dejte mi vědět.M.

marvel - 23/04/2018 - 08:58

Ahoj, od minulého týdne se stránku potýkaly s problémy. Nejdříve přestala fungovat ochrana proti spamu - captcha, poté nešlo přidávat články a nakonec stránky vypadly úplně.

d10s - 18/04/2018 - 15:24

JINAK PRO B-TÝM- v sobotu (21/4) se hraje na Klukách od 16:00!!!

d10s - 18/04/2018 - 15:22

Karle čtu článek a Franta je Brabec, a Průša těžko mohl centrovat v 48., když šel o půlce dolu, ale jinak dobrej článek

The shoutbox is unavailable to non-members