Mladší žáci v Tupadlech bodovali

Mladší žáci vydřeli v Tupadlech remízu a  jeden bod má cenu zlata :-). Poločasový výsledek 0:0 se zdál být nadějný pro naší výhru protože se zdálo, že tlačíme a snažíme se zakončovat. Bohužel střely končily bud hodně mimo bránu a nebo v rukou dobrého golmana. Jenže na začátku druhého poločasu přišel rohový kop soupeře a nešťastná hlavička Ondry Kléra do vlastní sítě.Myslím,že se chtěl zakopat metr pod zem a klukům se omlouval, ale co naplat gól platil. Pak nám soupeř uštědřil ještě dva góly a zdálo se , že nás má na lopatě. Kluci to překvapivě nezvdali a úporným bojem během deseti minut Tupadlům tři góly oplatili. První mistrovský bod má tedy cenu zlata :-)

Tupadly : Sedlec  3:3

Sestava: Vágner- Turecký, Klér, Vosáhlo,Dostál,Kulhánek, Neubauer,Novák  /  Záruba,Konečný,Zeman