TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Valná hromada 2015

Vážení, dne 21.11.2015 se uskuteční od 18.00 v restauraci U Lva v Sedlci Valná hromada členů TJ Viktoria Sedlec. Na Valné hromadě musíme schválit nové stanovy spolku, nový výkonný výbor a kontrolní komisi.

.

Navrhujeme na funkce do výkonného výboru tyto členy : Petra Kléra, Jana Ďoubala, Jana Vavřinu, Marcela Poula, Lukáše Dostála a stávající členy Jana Hniličku a Jiřího Vopatřila. Tedy sedmičlenný výkonný výbor. Výběr členů zahrnuje ty členy, o kterých jsme přesvědčeni, že mohou být naší jednotě po všech stránkách prospěšní a užiteční. Pro práci v kontrolní komisi členy oslovíme a seznámíme Vás s návrhem. Valná hromada je nejdůležitějším orgánem našeho spolku, a proto Vás všechny žádáme o účast. Pokud máte nějaké jiné návrhy na členy výkonného výboru, nebo na znění stanov, tak prosím o sdělení. Za výkonný výbor TJ Tajemník Jiří Vopatřil

Odehrané utkání

VSA - Tupadly         Pá  14.6.  4:1 (2:0)
VSB - Tupadly B     Ne  13.6.  1:3 (0:3)

Fotbálek: každý čtvrtek od 17:30

Rozlučka: 29.6. 9:00 


Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:   https://souteze.fotbal.cz
B-tým:   https://souteze.fotbal.cz