TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Valná hromada 2015

Vážení, dne 21.11.2015 se uskuteční od 18.00 v restauraci U Lva v Sedlci Valná hromada členů TJ Viktoria Sedlec. Na Valné hromadě musíme schválit nové stanovy spolku, nový výkonný výbor a kontrolní komisi.

.

Navrhujeme na funkce do výkonného výboru tyto členy : Petra Kléra, Jana Ďoubala, Jana Vavřinu, Marcela Poula, Lukáše Dostála a stávající členy Jana Hniličku a Jiřího Vopatřila. Tedy sedmičlenný výkonný výbor. Výběr členů zahrnuje ty členy, o kterých jsme přesvědčeni, že mohou být naší jednotě po všech stránkách prospěšní a užiteční. Pro práci v kontrolní komisi členy oslovíme a seznámíme Vás s návrhem. Valná hromada je nejdůležitějším orgánem našeho spolku, a proto Vás všechny žádáme o účast. Pokud máte nějaké jiné návrhy na členy výkonného výboru, nebo na znění stanov, tak prosím o sdělení. Za výkonný výbor TJ Tajemník Jiří Vopatřil

Příští utkání 

Církvice - VSA         So 14.9.  16:30
Č. Janovice - VSB   So 14.9.  16:30

Odehrané utkání 

VSA - Paběnice      So  7.9.  5:1 (3:1)
VSB - Paběnice B   Ne  8.9.  1:2 (0:1)

Tréninky: 
Út a Čt v 17:30!!!  


Výsledky, rozpisy, tabulky ...:

A-tým:   https://souteze.fotbal.cz
B-tým:   https://souteze.fotbal.cz