Třetí vítězství B-týmu v řadě, tentokrát v boji o udržení

Sedlec - Dnešní zápas byl boj o udržení ve III.třídě, předposlední Horky ztráceli na 10. Sedlec B  pouhé 3 body.

Sedlec B - Horky 3:0 (0:0) 


 První poločas byl ve znamení spalování šancí. Několikrát se dostal za obranu Cimr, ale ztroskotal buď na brankaři nebo si míč dal daloko od nohy a nedokázal balon usměrnit do branky. Soupeř si vyloženou šanci nevypracoval a hrozil jen nakopávanými míči na útočníky.  

Hned ve 48. minutě zachytil výkop od branky soupeře J. Poul a po zpracování vyslal Stolína somotného na brankaře, ten tentokrát nezmatkoval a přesně uklidil míč do branky - 1:0.  Pár minut nato se Cimr dostal před brankaře, kterého také obehrál, ale z úhlu už dokázal nastřelit jen tyč. V 60. minutě se Cimr dočkal, když vrácený míč na brankovou čářu dokázal hlavou nasměrovat přesně do brank - 2:0. Horky se i přes velkou snahu stejně jako v prvním poločase nedostali do žádné vyložené šance a naopak v 74. minutě přidal další gól Cimr, který utekl obraně soupeře a zvýšil na 3:0.  Viktorka už si výsledek pohlídala a získla třetí vítezství za sebou. 

Branky: 48. Stolín, 60. Cimr, 74. Cimr

Sestava Viktorie B: Rybák - J.Poul, Gono, Ďoubal, Hyka - M.Poul, Vrba, Kolda, Cimr - Stolín (75. Kory), Žídek (45. Češpiva)