B-tým nestačil na rozjeté Nové Dvory

Sedlec - V neděli 8.5. přivítala rezerva Viktorie  Nové Dvory, kteří v této sezoně prohráli jen jedinkrát a to na penalty ve 2. kole. Bohužel se žádné překvapení nekonalo a Nové Dvory si odvezli tři body.

Viktoria Sedlec B - Nové Dvory 0:4 (0:2)

Varovnaný začátek první půle ukončila v 18. minutě branka Brožka. Po rohovém kopu se k němu odrazil míč na hranici velkého vápna a prostřelil vše před sebou - 0:1. Ve 24. minutě fatálně rozehrál J.Poul přimo do běhu J. Rejtárka, který oběšel posledního obránce Pavlíka a mířil přesně k pravé tyči - 0:2. Od tého cvhíli už si Nové Dvory vše hlídali a nepustili nás do vyložené šance.

Druhý poločas byl čistě v režiji Nových Dvorů. Ve 48. minutě přišla první chyba domacího brankaře, když podběhl centr z rohu na přední tyči a Brožek snadno míč doklepl do prázdné brány - 0:3. V 62. minutě M. Rejtátek zkusil pozornost domácího brankaře slabou střelou k pravé tyči z 30 metrů se kterou si bohužel domáci brankař neporadil - 0:4.

Sestava Viktorie: Rybák - J.Poul, Pavlík, Hyka - Košátko, M.Poul, Ďoubal, Vrba, Cimr - Jelínek, Gono

Goly: 18., 48. Brožek, 24. J. Rejthárek, 62. M. Rejthárek.