Další prohra B-týmu při střetu s "áčkem"

Kluky - Rezerva Viktorie jela do Kluků s cílem nedostat výprask a utkání odehrát, což se povedlo.

Kluky - Sedlec B  4:1 (2:0)

 Na zápas se nás sešlo jen tak tak 11 a to čtyři hráči přijeli těsně před 17:00 hodinou.Je k zamyšlení jestli má smysl hrát III. třídu s tím, že vyhrajem jen když nám pomůže několik hráčů z A-týmu a ven jezdit s lidma co už nehrajou několik let. 

 Po mnoha neproměněných šanci Kluků držely nadějný výsledek Sedlice až do 35 minuty. Po řvaní na rozhodčího byl nařízen nepřímý volný kop, který po podběhnutí Poula a nezasáhnutí Ullmana skončil až v bráně  - 1:0. Gól samozřejmě neměl platit, ale v tu dobu si to nikdo neuvědomil. Pár minut poté domácí opět skórovali a opět po hrubé chybě Viktorie. Brankář Ullman se pokusil míč vykopnou místo snadného chycení do rukavic a zasáhl jen útočícího hráče, který míč jen doklepl do prázdné branky - 2:0.  

 Hned na začátku druhého poločasu uklidil míč do branky nádherným volejem domácí Píška a navýšil na 3:0. V 54. minutě naposledy udeřili domácí, když při rohu laxně hlídaný Šrámek hlavičkoval přesně z malého vápna - 4:0. Poté začala Viktorie hrál jednoduchý fotbal jako při tréninku a překvapivě se jí velmi začalo dařit, přičemž do konce utkání diktovala tempo hry. Odměnou byl gól Libora Jiráně, který se prokličkoval až před gólmana, kterého si položil a snadno zakončil do prázdné brány - 4:1.     

Sestava Viktorie: Ullman - Němec, Kory, Poul, Hyka - Češpiva, Ďoubal, Jiráň ml., Svoboda - J. Vavřina, L. Jiráň