Derby s Kaňkem rozhodly až penalty

Sedlec - V neděli 5.6. přivítala rezerva Viktorie A-tým Kaňku a derby dospělo až k penaltám, které vyhrál Kaňk 4:5.

Viktorie Sedlec B - Sokol Kaňk 2:2 (1:1) pen. 4:5
Doplněn článek.

Úvod zápasu patřil hostům. Domácí se vůbec nedokázali dostat do hry a celá obrana měla problém uklidnit hru, což se vymstilo a v 6. minutě po nedůsledných soubojích před vápnem se k míči dostal hostující Horký, který míč napálil prudkým obloukem k tyči - 0:1. Gól domácí probral a hra se vyrovnala. V 17. minutě se trefil Gono, když dokázal tečovat přízemní centr z levé strany a hostující gólman byl bez šance -1:1. Následně mohli hosté dvakrát vyrovnat, ale ani jeden protiútok nedokázali úspěšně dokončit. O obrat se pokusil domácí Mrštík, když na půlce vzal balón a z 35 metrů mířil přízemní ránou jen těsně vedle pravé tyče. Ve 30. minutě předvedl rozhodčí nevídanou věc, když ponechal hráči Kańku výhodu na hranici velkého vápna, ten vypálil nebezpečnou ránu se kterou si poradil domácí Rybák a rozhodčí i přes to pískl faul :D. Přímí kop naštěstí skončil těsně nad břevnem.

Druhý poločas byl prvních 20 minut aktivnější Kaňk a opět domácím vymstila nedůslednost v defenzivě. Po špatné Rozehrávce Rybáka se po několika nepřesných odkopech od obrany dostal k míči těsně za vápnem Mandík a trefil se totožnou střelou jako Horký v prvním poločase - 1:2. Srovnat opět mohl domácí Gono, ale  v souboji jeden na jednoho vyhrál hostující brankář. V 73. minutě dostal přesnou nahrávku do vápna Cimr a prudkou ránou pod břevno nedal brankaři šanci - 2:2.

Zápas rozhodly až penalty, které Viktorce moc nesedí a po neúspěšných pokusech Koldy a Košátka si druhý bod odvezl Kaňk.

Sestava Viktorie: Rybák - J.Poul (85. Košátko), Kory, Zdychynec, Hyka -  M.Poul (70. Češpiva), Kolda, Petr Mrštík(45.Svoboda), Cimr - Gono, Ďoubal
Branky: 17. Gono Michal, 73. Cimr Dalibor - 6. Horký Jaromír, 57. Mandík Jan