Sedlecká rezerva vyhrála tentokrát na penalty

Kluky - Hned ve 2. kole hrála obě naše mužstva najednou a tak vyjela rezerva Viktorie do Kluků bez posil A-týmu. Po výrazném zlepšení ve druhém poločase a vyhraných penatách si zaslouženě odvezla Viktorie dva body.

Kluky -Sedlec B 1:1 (1:0) pk: 1:3

První poločas zápasu začaly aktivněji domácí Kluky. Byly častěji v držení balonu a také si vybojovali několik rohů a autů, které nemilosrdně směřovaly rovnou do vápna Viktorky. Domácí uplatňovali svou výškovou převahu v zakončení, ale překonat gólmana Sedlce Dostála se jim nedařilo. Hosté naopak hráli dlouhé míče na své útočníky Ďoubala s Koriťákem. Druhý jmenovaný však svou velkou šanci, kdy postupoval sám na gólmana neproměnil, protože mířil vedle pravé tyče jeho branky. Konec poločasu tak patřil domácím, kteří se mohli radovat po proměněné penaltě. Ve vápně totiž rukou zahrál Češpiva, do kabit se tak šlo za stavu 1:0.

Druhá půle začala opačně než první. Hosté od začátku tlačili a domácí se zmohli jen na odkopávané balóny. Byla otázka času, než si Viktorie vytvoří gólové přiležitosti. V 55. minutě vypálil J. Poul těsně za vápnem, ale střelu mířící do právé šibenice skvěle vytěsnil domácí Korejtko. Po pár minutách měl na hlavě gól Ďoubal, když ho přesně na zadní tyči našel Žídek, ale i zde úřadoval domácí Korejtko. V 74. minutě přišlo zasloužené vyrovnání. Roh Žídka našel na zadní tyči přesně J. Poula a ten se nemýlil - 1:1. V 80 minutě mohl J. Poul otočit stav utkání, když po levé straně utekl domácímu stoperovy, ale po přelobování Korejtka skončil míč jen na tyči. Po závěrečném tlaku hostů přišli na řadu penalty.

Penalty Sedlec - Spáčil Jakub -dal, Spáčil Jan -nedal, Fitzbauer -dal, Svoboda -dal

Sestava Viktorie - Dostál - M.Poul, J.Pavlík, Fitzbauer, Svoboda - Češpiva (45. J.Poul), Jakub Spáčil, D. Košátko, Jan Spáčil - Koriťák (55. Žídek), Ďoubal

Branky: 45. Vavřina - 73. J.Poul

Rozhodčí: Šanda