Garda Viktorky rozstřílela Cirkvice

Sedlec V pátek odpoledne se v přátelském utkáni střeli staré gardy nad 35 let. TJ Viktoria Sedlec doma přivítala SK Církvice. Trenér Bouma postrádal: Zdeňka Vavřinu, Ullmana, Vopatřila, Macháčka, Břízu, Nešpora a další.

TJ Viktoria Sedlec – SK Církvice 8:0 (3:0)

První branku zápasu vstřelil útočník Jelínek, když před velkým vápnem zužitkoval českou uličku od záložníka Spačila a střelou po zemi k tyči otevřel skóre. O pár minut později záložník Hadrovský ukázal divákům svojí kopací techniku. Záložník Šabacký nahrál Hadrovskému a ten ze střední vzdálenosti výstavní střelou vymetl levý růžek branky gólmana Hrušky. – 2:0 Třetí gól do poločasu vsítili útočník Zdychynec. Když po ose Zdychynec - Jelínek – Němec z levé strany z půlky hřiště útočník Jelínek přihrávkou po zemi poslal do brejku Zdychynce, který obešel vybíhajícího gólmana Hrušku a uklidil míč do branky. – 3:0 V nastaveném čase se útočník Zdychynec ve vápně prosadil, když  po další akci Viktorky orazítkoval břevno církvické branky.

Stoperské duo za gardu bylo otec a syn Jiří Pavlík a David Pavlík, jenže pro zranění kolena nedohrál utkání Jiří Pavlík. Ale zpátky k zápasu. Patou branku vstřel záložník Hadrovský z vápna, když technickou střelou doprostřed branky překonal brankáře Hrušku. – 5:0 Do střelecké listiny se mohl zapsat  také manažer Bouma, ale z vápna technickou střelou orazítkoval pravou tyčku Hruškovy branky. Smolný zápas měl pravý obránce Krča poté, co nejprve neproměnil penaltu, když střílel do prostřed branky, kde stál gólman Hruška. O pár minut později se ve vápně obránce Krča prosadil hlavou, ale trefil pravou tyčku branky gólmana Hrušky. K odraženému balónu se opět  dostal Krča, ovšem jeho dořážka skončila v náruči brankáře Hrušky. Přeběhlík Sedlic útočník Jiráň hrál v barvách Církvic a to z toho důvodu, že Církvice neměli dostatek hráčů.ale z pátky k zápasu. Pořadí šestou branku vsítil Jelínek.

Předposlední gól zařídila dvojice Jelínek – Zdychynec  Útočník Jelínek ve středu hřiště uvolnil na pravé straně Zdychynce, který přihrávkou po zemi poslal do brejku Jelínka a ten si ve vápně obhodil gólmana Hrušku. – 7:0 O hattrick zápasu se tak postaral útočník Jelínek. Až ve druhém poločase Cirkvice měli nejvyloženější šanci, když se do zakončení dostal útočník Volenec, ovšem z velkého vápna  po zemi zaťukal na pravou tyčku gólmana Šilhána. O závěrečnou branku zápasu se pro změnu postarala dvojice Spáčil – Zdychynec. Středopolař Spáčil si před vápnem narazil míč se Zdychyncem a ranou po zemi k levé tyči uzavřel na konečných. – 8:0 TJ Viktoria Sedlec rozstřílela Církvice 8:0.

3x Jelínek, 2x Hadrovský, Zdychynec, Spáčil

Rozhodčí: Petr Stolín.

TJ Viktoria Sedlec : Šilhán – Krča D. Pavlík, J. Pavlík, Němec, Spáčil, Šabacký, Hadrovský, Bouma, Zdychynec, Jelínek,Schnabl.

SK Církvice : Hruška – Kunášek,  Kubín, Kubín, Grulich, Fiala, Johny Novák, Nývtl, Jiráň, Procházka, Volenec.

Odehrané utkání

VSA - U.Janovice B  So 14.10.  2:3 (1:2)
VSB - Malín B           Ne 15.10.  1:3 (0:1)
Pohár: Malín -VSA    Čt  28.9.  2:4 (1:4)

Jirka - 06/10/2017 - 11:59

Omyl 14.35 Hraje se od 16.00 !!!!!!!!!!!

Jirka - 06/10/2017 - 11:58

Sraz A i B mužstva v sobotu v 15.35 na hřišti. A hraje ve Vrdech , B v Podolí. Přijďte všichni včas !!!!

Jirka - 22/09/2017 - 08:20

Sraz A mužstva v sobotu v 15.45, sraz B mužstva v neděli v 15.45. Hraje se od 16.30. Ve čtvrtek 28.9.17 se hraje pohár od 16.30 v Malíně. trénink nebude.

Jirka - 12/09/2017 - 12:45