Čtvrté letošní vítězství Viktorie B ve III.třídě

Sedlec - Po sobotní výhře A-týmu Viktorie nad Paběnicemi, proti sobě nastopili rezervy obou mužstev. 

Sedlec B - Paběnice B 4:1 (1:1)  

 Paběnice začaly zápas v 9ti hráčích a musely přečkat 10 minut než dorazí posily. Přesilu nedokázala Viktoria využít. Když už se jí to po pěkné kombinaci středem hřiště podařilo, poprvé zaúřadoval hostující pomezní, který zvedal praporek celý zápas dřív, než hřáči vůbec přihrávali do údajných ofsajdů a rozhodčí to vše do 77.minuty odpískával.  Po vyrovnání počtu hráčů na hřišti se hra vyrovnala, ale do šancí se dostávali jen domácí, když ovšem nebyl písknutý ofsajd. Velké příležitosti měl Volenec, ale všechny jeho tři pokusy dokázal zneškodnit skvěle postavený Březina.  Ve 35. minutě se konečně domácí dočkali gólu za přispění hráče Olivy, který si srazil dobře kopnutý roh Svobodou do vlastní brány - 1:0.  Ve 40. minutě mohl Volenec navýšit vedení po průniku do vápna, ale jeho střelu opět skvěle lapil Březina. Nedáš, dostaneš! Toto pravidlo se potvrdilo doslova, když hostujíci střední záložník si kličkoval 40 metrů, aniž by mu domácí odebrali balón a poté přesně nacentroval z rohu velkého vápna na nehlídaného Šrámka, který si míč skvěle zpracoval a druhým dotekem míče nedal domácímu Dostálovi šanci -1:1. 

Druhý poločas patřil domácím, kteří si šli jasně pro vítezství. Hostující se dosali jen ke střelám ze střední vzdálenosti, a ty s přehledem kryl Dostál. Po mnoha nepovedných akcích a několika ofsajdech se Viktoria prosadila v 54. minutě. Tvrdý si narazil s Velencem a sám před brankařem zakončil přesně - 2:1. Ve 77. minutě se prosadil ve skluzu Ďoubal po centu Košátka - 3:1. Naštěstí hlavní rozhodčí už pochopil, kdo na lajně úřaduje a nedal na zvednutý praporek hostujícího 12. hráče. Na konečných 4:1 tak upravil skóre Kolda, který přeběhl obranu od vlastní půlky a zakončil přesně k pravé tyči. To už se nikdo nedivil, že se opět mával ofsajd i přesto, že Kolda vybíhal 10 metrů před domácí obranou a z vlastní poloviny. Prý tam mával kvůli Stolínovi, který sice stál v ofsajdu, ale absolutně se nehnul a naopak se vracel chůzí na vlastní polovinu. 

Sestava domácích: Dostál - M.Poul (40. Kolda), Hyka, J.Poul, Svoboda - Košátko, Tvrdý, Spáčil Jakub, Spáčil Jan - Volenec (80.Stolín), Baginski (45. Ďoubal)

Rozhodčí - Nágl

Diváků: 30 

Góly: 35. Oliva Miloslav (vl.), 54. Tvrdý Lukáš, 77. Ďoubal Jan, 81. Kolda Martin 41. Šrámek Milan