Viktorka B v Podolí bodovala naplno

Po hladkém vítězství minulý týden proti rezervě Paběnic se Viktorka B vydala loupit do Bílého Podolí. Přestože byl střet s A týmem, Viktorka dorazila v silné sestavě.

Začátek utkání byl v režii hostující Viktorky, která hrozila kombinační hrou po zemi a dostávala se až před brankáře Berana. Několik nadějných pokusů však skončilo vedle branky, či Viktoriáni trefovali brankáře. Zaslouženého gólu se Sedlec dočkal v 17. minutě, kdy si na odražený míč počkal culek a hlavičkou trefil prostor mezi tyčemi. Beran v bráně zazmatkoval a ne příliš tvdou střelu pustil za svá záda.

Poté tlak Viktroky polevil a přišel zasloužený trest ze strany Podolí. Nedůraz v obraně nejlépe zužitkoval Kachmarskyy, který z rohu malého vápna dokázal prostřelit brankáře Dostála. Do konce poločasu však hosté dokázali svou dominanci zužitkovat, když si skvělý pasem zpravoval Jan Spáčil, pohodlně obešel gólmana a zakončil do prázdné branky.

To však nebylo vše, minutu před koncem poločasu Viktorka zvýšila vedení. Nejprve Ďoubal nevypustil souboj v rohu hřiště a čistě odebral balon domácímu obránci, který se jej snažil kontrolovat do zámezí. Přesným centrem poté našel Ďoubal Culka a ten nekompromistně zamířil svoji hlavičku mimo dostah gólmana Berana. Do šaten se šlo za stavu 1:3.

Druhý poločas byl více vyrovnaný. Oba tými však sporadicky ohrožovaly branku soupeře. Hrálo se více nakopávaných balonů a kombinační hrá vázla. Domácí ve druhé půli do hry poslali čerstvé koně a také to bylo na jejich hře znát. Obrana Viktorky však odolávala až do 85. minuty, kdy stav upravil na konečných 2:3 Mužátko.