TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Garda Viktorky v závěru zápasu ztratila vítězství

Ratboř – Garda TJ Slavoj Ratboř na svém trávníku přivítala dosuď  neporaženou TJ Viktorku Sedlec.

V úvodních minutách prvního poločasu si garda Viktorky vytvořila spoustu šancí. Jmen. Jelínek, Košátko a Macháček, ale bohužel selhali v koncovce.  A tak se potvrdilo, pravidlo nedáš, dostaneš. Záložník Benc se dostal do úniku a prostřelil z velkého vápna gólmana Šilhána 1:0.

Ve druhém dějství garda Viktorky měla herní převahu a tu využila ve svůj prospěch. Ratbořtí fotbalisté ztratili  balón  ve středu hřiště a toho využil Zdychynec, který zatáhl balón do vápna, a na zlatém podnose předložil míč útočníkovi Jelínkovi, který chladnokrevně po zemi k tyči vyrovnal na – 1:1 O pár minut později opět zafungovala spolupráce útočníků Zdychynec- Jelínek a akce byla stejná jako přes kopírák – 2:1. Další gólovou příležitost připravil Zdychynec Němcovi, ten však ve vápně mířil vedle branky Ratboře. Třetí branku připravil tentokrát Jelínek pro Zdychynce. Útočník Jelínek se uvolnil na pravé straně a do druhé vlny přihrál Zdychyncovi a ten zvýšil na – 3:1.  Za stavu 3:1 pro Viktorku ratborští fotbalisté neproměnili pokutový kop. Jenže čtvrthodiny před koncem Ratboř kopala druhý pokutový kop, který s přehledem proměnil oslavenec Zdeněk – 2:3 V samém závěru Viktorka gardy inkasovala, poté co ratborští fotbalisté z protiútoku vyrovnali na 3:3, když  z poza vápna ke vzdálené tyči z pravé strany překonal Kruliš gólmana Šilhána – 3:3 Viktorka gardy ani počtvrté neprohrála, tentokrát  remizovala s Ratboří vysoko 3:3.

Branky : Benc, Zdeněk, Kruliš -2x Jelínek, Zdychynec

Šilhán – J. Pavlík, D. Pavlík, Andrašík , Bouma, Němec, Macháček, Hadrovský, Šabacký Schnabl, Z. Vavřina,  Zdychynec, M. Jelínek, Neslinger, Jiráň, Košátko, Pertlíček.