TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Viktorka rozstřílela Zbraslavice v závěru zápasu

Zbraslavice – V 11. kole podzimní části okresního přeboru Viktorka jela do Zbraslavic. Čtvrtá TJ Viktoria Sedlec s 20 body doma remizovala se Suchdolem 2:2, když 90. min. útočník Gono svým druhým gólem v zápase z trestného kopu z velkého vápna technickou střelou vyrovnal na 2:2. Naopak dvanácté Zbraslavice s 9 body prohrály v Malešově 2:1. Trenéru Vopatřilovi chyběli bratři Mrštíkové, Hvězda, Vavřina. Mimo jiné se taky v minulém zápase zranil brankář Dostál, takže do branky A týmu se postavil Tomáš Rybák.

TJ Sokol ZbraslaviceTJ Viktoria Sedlec 0:5 (0:1)

Ve druhém poločase Viktorka hrozila převážně standardními situacemi. Do brankových příležitostí se dostával především obránce Brabec. V 55. min. po trestném kopu Volence se ve vápně prosadil stoper Brabec, když gólmanovi Březinovi vypadnul míč z ruky. Míč mohl uklidit do prázdné branky, ale přihrál v malém vápně útočníkovi Poulovi, který stál ovšem ofsajdu. Závěr zápasu patřil Viktorce. V 81. min. po standardní situaci D. Košátka z pravé strany se ve vápně hlavou prosadil Brabec a hlavičkoval do tyčky gólmana Březiny Odražený balón do branky z malého vápna uklidil svátečný střelec obránce Kožnar0:2 O minutu později opět po trestném kopu D. Košátka ve vápně prosadil v pokutovém území stoper Brabec a střelou orazítkoval levou tyčku branku Zbraslavic. V 83. min. útočník Gono se uvolnil na pravé straně a z velkého vápna střelou po zemi ke vzdálené tyči upravil na 0:3. V 86. min. záložník D. Košátko na vlastní polovině vybojoval míč a  následně po pravé straně poslal  útočníka Gona do brejku, který nahrávkou po zemi našel ve vápně nabíhajícího útočníka Ďoubala a ten s přehledem uklidil míč do prázdné branky – 0:4. Na konečných 5:0 uzavřel střídající záložník Kolda, když odražený balón uklidil do sítě po střele záložníka Vrby, který ze střední vzdálenosti vyprášil rukavice gólmana Březiny. TJ Viktoria Sedlec porazila TJ Sokol Zbraslavice 5:0.

„ Hráli jsme na těžkém terénu, tak si myslím, že zápas a výsledek dopadl hodně dobře. Soupeř nehrál vůbec špatně. První poločas byl vyrovnaný, prohlásil, “ střelec úvodní branky zápasu z pokutového kopu po faulu na J. Poula. Martin Volenec. Druhý poločas už soupeř odešel od našeho druhého gólu a dorazili jsme je, takže super výhra,“ uzavřel kapitán mužstva TJ Viktoria Sedlec Martin Volenec.

Branky: 45. pok. kop Volenec, 81. Kožnar, 83. Gono, 86. Ďoubal, 90. Kolda. Rozhodčí: Radek Pařez. ŽK: 83. Lanc, 81.Kordiak – 89.Kořínek. Diváků: 45. Zbraslavice:Březina - Lanc, Semerád, M. Černohlávek, Jandus, M. Veselý, Čálek (72. Kordiak), Herčík, J. Veselý, Mičke, J. Winkler (65. J. Hlava). Sedlec: Rybák - Kožnar, Kubec, Kořínek, Brabec, Volenec (60. D. Košátko), L. Tvrdý, Gono (86. Koriťák), Jan Spáčil (77. Kolda), Vrba, J. Poul (74. Ďoubal).