Béčko potřetí na jaře venku prohrálo, tentokrát nestačilo na Kluky

Kluky – V sobotu od 16:00 hodin přivítaly Kluky na svém hřišti TJ Viktorii Sedlec B. V 18. kole III. třídy se střetli tentokrát sousedi v tabulce. Osmý Kluky s 24 body porazily venku Horušice 2:0 a devátá TJ Viktoria Sedlec B s 22 body doma otočila zápas s Malešovem B ve druhém poločase, když se o branky postarali hráči Jan Ďoubal a Daniel Košátko.

SK Kluky – TJ Viktoria Sedlec B1:0 (1:0)
111

 

Na tvrdém terénu se Viktorka a snažila hrát kombinační fotbal, jenže míč při zpracování hráčům odskakoval od nohy jako hopík. Soupeř převážně nakopával balóny za obranu Sedlic. Již v 10. min. byl v pohotovosti brankář Viktorky Rybák, když zneškodnil střelu Dvořáka z velkého vápna. Kluky se dostaly do vedení v 15. min. Po centru z levé strany se na malém vápně prosadil osamocený Špičák a hlavou chladnokrevně uklidil míč do branky Sedlic. – 1:0. V 25. min. měl soupeř další šanci. Na levé straně se uvolnil Špičák a centrem ve vápně našel Šrámka, ten však z malého vápna překopnul branku Sedlic. V prvním poločase reserva Sedlic byla v útoku neškodná. Viktorka kombinovala a držela míč na svých kopačkách, ale akce končily před vápnem soupeře. Nutno podotknout, že v brance soupeřejsme mohl klidně stát já. Ale zpátky zápasu. Viktorka zaměstnala soupeře těsně před přestávkou. Ve 40. min. záložník Honza Spáčil ke střele, ale jeho pokus placírkou ze 40 metrů pohodlně lapil domácí brankář Korejtko.

 

Hned po změně stran mohli domácí navýšit vedení. Útočník Šrámek si naběhl na křižní centr z pravé strany, ale naštěstí pro Viktorku hlavičkoval z úhlu jen do tyče branky Rabáka. Po hodině hry se před velkým vápněm uvolnil záložník Vrba a výstavní střelou z hranice šestnáctky orazítkoval břevno branky gólmana Korejtka, ovšem míč dopadnul jen před brankovou čarou brankáře Korejtka. Poté VSB střílela ze střední vzdálenosti, jenže střelecké pokusy končily bud v ochranné síti za brankou soupeře nebo zcela mimo bránu brankáře Korejtka. V samém závěru zápasu si na rohový kop z pravé strany na zadní tyč do vápna naběhl gólman Sedlic Tomáš Rybák, ale i on nedokázal uklidit míč do branky a tak Viktorka odjela domů s prázdnou, když na Klukách prohrála 1:0. 

SK Kluky – TJ Viktoria Sedlec B 1:0 (1:0)

Rozhodčí : Křivka 
Branky : 15.Špičák

SK Kluky:  Korejtko, Dvořák, Píška , Macháček, Siváček (K), Špičák, Blažek, Šrámek Jan, Brejša, Procházka, Šrámek Milan

Viktoria Sedlec B: Rybák- Košátko, Fitzbauer (23. Koriťák), Poul M. (K), Spáčil Jakub (54.Žídek), Jiráň D. Spáčil Jan (69.Dostál), Kožnar, Češpiva (46. Vrba) , Hyka, Kolda (69. Ďoubal) 

112
113
114
115
116