TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Viktorka v deseti zdolala Spartu KH B

K sobotnímu utkání OP na hřiště domácí TJ Viktoria Sedlec zavítala Sparta Kutná Hora B. Zatímco Viktoka vsadila na zkušenost, tým z Kutné Hory citelně omladil.

TJ Viktoria Sedlec - Sparta Kutná Hora B 1:1 (2:1 pen).

Do utkání vstoupila obě mužstva aktivně a na každé straně bylo několik slibných šancí. Bohužel nepřesnost ve finální přihrávce nebo nedůraz v koncovce zapříčinil, že stav byl dlouho nerozhodný. Nakonec se střelecky prosadili hosté ze Sparty, kteří více běhali a byli v soubojích důslednější. Lodinský 0:1.

Do druhé půle naopak vstoupili aktivněji domácí. Nejprve byl po zákroku brankáře Kubáta na M. Poula odpískán pokutový kop. K jeho exekuci se postavil L. Tvrdý a s přehledem neproměnil. Tlak pokračoval i přesto, že Viktorka od 59. minuty hrála o 10, protože za 2. žlutou kartu byl předčasně poslán do kabin domácí Kubec. Sérii přímých kopů a rohů nakonec v branku proměnil Pavel Mrštík, když přízemní centr uklidil v malém vápně do branky hostí 1:1.

Divácky zajímavý penaltový rozstřel přinesl radost Viktorce. V 8. kole penaltu promenil D. Pavlík a domácí získali 2 body.

Sestava domácí: Rybák Tomáš, Hvězda Jan, Kubec Jiří, Kořínek Miroslav (K), Průša Martin, Jiráň Dominik, Mrštík Pavel, Mrštík Petr, Tvrdý Lukáš
Střídali: Poul Marcel, Žídek Kamil, Hyka Jan, Koriťák Pavel

Sestava hosté: Kubát Jan, Lodinský Ondřej, Černý Ondřej, Jarkuliš Ctibor, Kraus Jan, Gygal Dominik, Turkovský Filip, Vodička Vnislav, Kracík Marek, Nedvěd Ondřej (K), Michálek Jan,
Sřídali: Kolůvek Jiří, Němec Josef, Čáp Milan