Rezervě Viktorky utekly body v závěru utkání

V horku, které připomínalo srpnové počasí, se utkaly 2 týmy z opačných konců tabulky. 3. Tupadly B hostily 10. Sedlec B. Na hřišti to však v prvním poločase nebylo vidět.

TJ Star Tupadly B - TJ Viktoria Sedlec B 4:1 (1:0)

Šance si tvořila obě mužstva a hrálo se nahoru dolů. Viktorka hrála spíše nakopávanými balony ze obranu domácích, bohužel pasy nenacházely útočníky. Viktorka si vytvořila sérii přímých kopů a rohů, které však k brance nevedly. Svoji šanci spálil také Fitzbauer, ke kterému se v závaru odrazil míč a z velkého vápna napálil balon do ochranné sítě. Na druhé straně zaúřadovali domácí. Obránce Hyka nejprve ztratil balón na půlící čáře. Následující roh ještě domácí ubránili, avšak míč do vápna ještě znovu dokázali dostat. Padající míč trefil O. Císař, jak nejlépe mohl a ten zaplul k tyči gólmana Dostála. 1:0. Viktorka nepolevila v aktivitě, právě naopak, po akci po levé straně se k zakončení dostal M. Poul. Jeho střelu vyrazil brankář Remeš na roh. Při této střele se však stalo něco nepochopitelného. Dobíhající Hošek podkopl M. Poula ve vápně a čistokrevnou penaltu rozhodčí Schnabl neodpískal s odůvodněním, že "dobíhající hráč jednal neúmyslně". Zajímavý výklad pravidel, kdy hráč nenese odpovědnost za svoje zákroky. Po tomto rozhodnutí byla hra více nervózní a plná soubojů a drobnějších šarvátek. Do poločasu se však už skóre neměnilo.

Druhý poločas začala aktivně Viktorka, dařila se více kombinace po zemi. Po dalším z mnoha rohů se ke svému premiérovému gólu hlavou dostal D. Košátko. Obránci domácích jej trestuhodně nechali na hranici malého vápna, aby mohl zavěsit pod víko. 1:1. Viktorka držela nadějný stav až do 75. minuty, kdy zaúřadoval V. Smutný. Ideální přihrávku po zemi před prázdnou bránu nešlo neproměnit 2:1. Bohužel po tomto gólu vyhasly i veškeré naděje na nějaké body z Tupadel. Viktorka se položila jak psychycky, tak kondičně a nebyla schopna reagovat. Další 2 branky už byli jen kosmetickou záležitostí. Trefil se ještě 2x O. Císař.

Sestava Domácí: Remeš Vladimír, Zahradník Václav, Průcha Václav (K), Hošek Petr, Čáp Petr, Kruml Radek, Císař Ondřej, Kavánek Petr (70 Lipták), Blahák Petr, Smutný Vlastislav, Kořínek Vladislav (42 Janeček (68 Krajíček)).

Sestava Hosté: Dostál Lukáš, Poul Marcel (K) (63 Ďoubal Jan), Košátko Daniel, Vrba Milan, Jiráň Dominik, Koriťák Pavel, Jiráň Robin, Svoboda Michal, Fitzbauer Václav, Hyka Jan, Kubec Jiří

Branky: O. Císař (25, 81, 89), Smutný (76) - D. Košátko (60)