Doslova slepená sestava přivezla tři body z Červených Janovic

Červené Janovice - V předposledník kole TJ Viktoria Sedlec jela do Červených Janovic. Sestava Viktorky byla složená převážně z hráčů B týmu a gardy. V minulém kole oba soupoeři prohráli. Janovice na posledním místě s 9ti body prohrály 5:2 v Malešově. Pátá Viktorka doma prohrála se Zbraslavicemi 1:0, když se o jedinou branku postaral kapitán Herčík.

TJ Sokol Červené Janovice - TJ Viktoria Sedlec 1:3 (0:2)
Červené janovice 1 3 jaro18

V prvním poločase Viktorka byla herně opticky lepší a to přestože že hrála do kopečka. Naopak soupeř nakopával dlouhé balóny po stranách. Po půl hodině přesněji ve 32. min. obránce Svoboda z levé strany rozehrál trestný kop z 35 metrů. Míč ve vzduchu zaplaval a skončil v síti gólmana Dlouhého – 0:1 Viktorka spoléhala se na hru Spáčilů, kteří dávali dlouhé balóny za obranu Červených Janovic. Jako ve 42. min. za obranu Červených Janovic na levé straně si naběhl levý záložník Dominik Jiráň a přihrál bratrovi Robinovi, který netradičně levačkou prostřelil brankáře Dlouhého a dal tak velmi důležitou a uklidňující branku do poločasu – 0:2

Hned z kraje druhého dějství Viktorka opět udeřila, kdyže o třetí branku postarali bratři Jiráňové. Ve 48. min. Robin na levé straně přihrál do vápna svému bráchovi Dominikovi a ten svojí levačkou nezaváhal a zvýšil na 0:3 pro Viktorku.  Poté Viktorka se nikam nehrnula a hrála odzadu. Soupeř se převážně spoléhal na kapitána Roberta Menšíka, ten se k ničemu nedostal, protože byl hlídán stoperskou dvojicí Kožnar – Kořínek.  Druhý poločas moc šancí na obou stranách nebylo. Už se zdálo, že brankář Rybák si připíše čisté konto v tomto zápase. Jenže přišla 88. min. a Viktorka inkasovala, když se po rohu vápně prosadil střelecky Dvořák a upravil na konečných – 1:3 Viktorka v kombinované sestavě v porazila venku poslední mužstvo OP TJ Sokol Červené Janovice 3:1.

Branky: 88. D. Dvořák - 32. Svoboda, 42. R. Jiráň, 49. D. Jiráň.

Rozhodčí: P. Poklop - Lengál, Š. Pipek.

ŽK: D. Dvořák, Pallendal, Liberský.

Diváků: 20.

TJ Sokol Č. Janovice: M. Dlouhý - Bouma, L. Červinka, Víta (59. L. Hájek), Uher (46. Liberský), T. Menšík, Vavřina, R. Menšík, J. Červinka, D. Dvořák, Pallendal.

TJ Viktoria Sedlec: Rybák - Kožnar, Kořínek, D. Jiráň, Češpiva (90. A. Košátko), R. Jiráň, Dostál, Svoboda, Jak. Spáčil, Jan Spáčil (89. Vopatřil), D. Košátko (25. Dražan)