V druhém přípravném zápase přivítala Viktorka na domácím hřišti Krakovany

Sedlec - V neděli sehrála Viktorka Sedlec své druhé přípravné útkání. Přivítala SK Krakovany, kteří hrají OP Kolínska. K dusnému počasí se tentokrát přidal i kouř a smrad z nedalekého požáru třídírny plastů a v nejlepší kondici bohužel není ani trávník, který nevydržel nápor letošního léta. Na hřišti se ukázalo 20 hráčů Viktorky!!!

TJ Viktoria Sedlec - SK Krakovany 2:3 (1:2)
888

Foto + report uvnitř:

Sestava Viktorky:

1. poločas: Rybák - Hyka, Průša, Kubec, Kožnar - Volenec, Košátko, Kořínek, D.Jiráň - Zdychynec, Ďoubal

2. poločas: Malý - Vavřina, Průša (66.Češpiva), Kubec, Kožnar - Vrba, Košátko (60.Žídek), Volenec (55. Petr Mrštík), R.Jiráň - Pavel Mrštík, Týša

Hned v úvodu utkání mohl otevřít skóre Ďoubal, když střelu Volence z právé strany vyrazil hostující gólman právě k Ďoubimu, ale ten mířil vedle brány. Poté tempo hry začali diktovat hosté a ve 13. minutě se ujali vedení. Hostující záložník se po levéstraně bez problému prokličkopval přes dva hráče až před rybáka, kterého si kličkou do strany položil a uklízel míč do prázdné brány - 0:1. Ve 26. minutě využil Ďoubi laxnosti hostujícího stopera, vypíchl mu míč a mířil sám na brankaře, kterého překonal přízemní křižnou střelou z rohu malého vápna - 1:1. Čtyři minuty nato mohl po rohovém kopu skóre otočil opět Ďoubi, ale jeho přesnou hlavičku k tyči vykopnul hostující hráč. V 37. minutě vytáhl prudkou střelu k byližší tyči gólman Rybák na roh. Přízemně kopnutý roh z levé strany si zpracoval na rohu malého vápna hostující útočník, poté se nikým neatakovaný otočil a propálil stojící obránce i brankaře - 1:2. Ve 40. minutě opět hosté unikli domácí obraně a střelu z levé strany musel nohama vytěsnit Rybák. Následná dorážka mířila nad levý roh brankové konstrukce.

I v úvodu druhého poločasu měla Viktorka velkou šanci. Vavřinův prudký centr z postraní čáry našel přesně hlavu Týši, ale toho vychytal skvělým reflexem hostující brankář. V 58. minutě se krátkou kombinací na středu hřiště dostali hosté do samostatného úniku a přízemní střelou k tyči navýšili na 1:3. V 76. minutě vybojoval vykopnutý míč od brankaře Týša, přihrál Žídkovi do běhu, který mu skákavý balon vrátil z první na hranici velkého vápna, kde byl Týša dříve než brankář a toho prostřelil přízemní střelou k tyči - 2:3.  V 86. minutě překopl obranu hostů Kožnar, za níž uprch Týša, ale jeho přízemní střela mířila vedle pravé tyče. Týša byl při chuti a mohl vyrovnat v 90. minutě. Žídek prodloužil míč na zadní tyč, kde si míč zpracoval a zasekl Týša, ale jeho střelu i dorážku lapil hostující gólman.