Zápas B-týmu se Zbýšovem skončil bez branek

Sedlec -  Ve 3. kole III. třídy přivítala rezerva Viktorky na svém hřišti Zbýšov. 

Sedlec B - Zbýšov 0:0 (0:0)  pen: 1:3 
22222

 Už v 10 min. se míč ocitl v bráně domácího brankaře Rybáka, ale útočník Zbýšova zpracovával připrávku z pravé strany v ofsaidu, takže gól nebyl správně uznán. Stejná situace nastala po pár minutách na druhé straně. Kořínek si ve vápně zasekl míč, nahrál na volného Hyku, ale ten bohužel netrefil placírkou ideálně míč a střelu mířící mimo bránu dorazil do brány Tyšer, který ovšem stál v ofsaidu. Ve 23. minutě se dostali hosté po odkopu do protiútoku. Centr z pravé strany si zpracoval hostující útočník, ale razantní střelu výborně vychytal Rybák. Ve 37. minutě ve vápně odhlavičkoval hostující obránce balón přímo na nohu Brožka, jehož střela z hranice velkého vápna mířila vedle levé tyče. Na konci poločasu našel Češpiva vysokým centrem na zadní tyči Malého, který z první levačkou orazítkoval břevno. Odražený míč letěl na hlavu obránce, jenž hlavičkoval nesmyslně na svoji bránu a hostující brankář míč vyrazil evidentně až za brankovou čárou, ale rozhodčí gól neviděl. 

 Na začátku druhého poločasu se ocitl na hranici velkého vápna sám před brankařem Brožek, ale jeho lob brankář vystihl a lapil. V 73. minutě zahrozil hostující útočník prudkou střelou z pavého rohu velkého vápna, ale ta mířila vedle levé tyče. Následně našel M. Poul centrem z pravé strany volného Vavřinu, ten z první netrefil ideálně míč, který skončil vysoko nad brankou. Pár minut poté nastala podobná situace. Vavřina si naběhl na prudký centr od M. Poula, ale hlavičkoval nad branku. V 88. minutě kopal přímý volný kop tesně za velkým vápnem Ďoubal, ale hezké střela na vzdálenější tyč se odrazila od břevna před brankovou čáru. Zápas tedy skončil bez branek a bod navíc si v penaltách vykopal Zbýšov.      

Sestava Viktorka: Rybák - M. Poul, Průša, Žídek (70. Vavřina), Hyka - Češpiva (45. Fitzbauer), Kořínek, Brožek, Ďoubal - Malý, Tyšer 

Rozhodčí: Procházka Petr

Diváků: 50

22224

22223