Výhru v Církvicích zajistil skvělý výkon Lukáše Dostála a dva góly Petra Mrštíka

Sedlec - V 11. kole OP vyjela Viktorka do Církvic, kde ji čekalo velmi dobře upravené hřiště a soused v tabulce. Církvice měli před zápasem 12 bodů, které jim stačili na 9. místo v tabulce. Viktorka se nacházela hned pod nimi s 10ti body, což znamenalo jen dva body od posledního místa.

Církvice - Sedlec 0:3 (0:1)

999999

První velkou šanci skórovat měl stoper Franta Brabec, který si prsama ve vápně zpracoval centr od Petra M. a z voleje přestřelil domácí branku. Hned poté se dostal do velké šance domácí útočník, když se prokličkoval až na roh malého vápna, ale jeho střelu vyrazil nohou Lukáš D. Ve 32. minutě se napodruhé vrátil míč do vápna domácích, Franta B. vyhrál hravičkový souboj s oběma stopery, pro volný míč ve vápně si doběhl Petr M. a nekomromisně prostřelil domácího brankaře - 0:1. Před koncem poločasu Martin V. uvolnil před vápnem Marcela P., ale jeho střela ke vzdálenější tyči neměla razanci a brankař ji lapil.

V 52. minutě vyhodil Lukáš D. dlouhý míč na Honzu H., který přehodil stopera a vyslal tím Petr M. do úniku, který zakončil razantní přízemní střelou - 0:2. O 2 minuty později ztratil míč kvůli zbytečné kličce Martin V. a nábídl tím domácímu útočníkovi samostaní únik. Jeho střela ale mířila do dobře postaveného Lukáše D. V 60. minutě vyhrál Dan K. souboj se skluzujícím stoperem a míč se odrazil ideálně Honzovi H. do běhu, který únik po levé straně zakončil střelou na vzdálenější tyč a se štěstím a odrazen od stopera skončil míč v síti - 0:3. V další desetiminutovce potvrdil skvělý výkon brankář Lukáš D. Nejprve skvěle vychytal samostatný únik domácích a pár minut poté vyrazil tvrdou střelu k levé tyči. V 75. minutě "dokončil" Petr M. hattrick. Dan Košátko poslal míč přesně mezi stopery, kam si naběhl Petr M. a jeho přízemní střela skončila v bráně. Jenže poté naprosto nesmyslně vyletěl nahoru (až po zakončení) praporek držený pomezním L. Kracíkem a hlavní rozhodčí L. Ledvina mu ten nesmysl písknul. A proč to za stavu 0:3 udělal? 1. Je to už starší pán a měl nějakou vidinu, že byl Píťa v ofsajdu. To by se dalo chápat, ale měl by se na to už vykašlat a užívat si důchod. 2. Chtěl si přilepšít u domácího fanklubu důchodců a udělal by to už dřív, kdyby k tomu byla příležitost. Pak je to b...., protože nikomu nepomohl a sobě ublížil. Po této komedii se zápas ještě vyostřil pár zákroky, ale naštěstí se dohrál bez ČK a bez zranění.

Sestava Sedlec: Dostál - Košátko, Brabec, Vavřina, Průša - Volenec(64. R. Jiráň), Kořínek (90. Spáčil J.), Kubec, Hvězda (76. Kožnar) - Poul M., Petr Mrštík

Rozhodčí: Ledvina - Kracík, Pipek

Branky: 32. a 52. Petr Mrštík, 60. Honza Hvězda